agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Zyxel prezentuje kamerę Aurora

Zyxel prezentuje kamerę Aurora

SPRZĘT FOTOGRAFICZNY / Kamery / 2017-04-05 10:35:49

Dzięki pełnej technologii HD, nocnym trybie monitorowania w kolorze i wysyłaniu powiadomień w czasie rzeczywistym, Aurora zapewnia użytkownikom spokój i poczucie bezpieczeństwa w czasie gdy są poza swoim domem.

Kamera Aurora przechwyci każdy obraz w krystalicznie czystej rozdzielczości 1080p oraz uchwyci go w kolorze nawet przy bardzo słabym oświetleniu. Dzięki dwukierunkowemu systemowi dźwięku, nie tylko usłyszysz swoje dzieci, ale również będziesz mógł komunikować się z nimi poprzez mikrofon we własnym smartfonie. Kamera Aurora posiada 16GB pamięć, dzięki której jest w stanie zachować całotygodniowe nagranie w wysokiej rozdzielczości.

Wyjątkowa konstrukcja w kształcie trójkąta i bezpłatne akcesoria dołączone do zestawu, umożliwiają montaż na płaskiej przestrzeni, podłożu magnetycznym, stojaku tripod a nawet na ścianie lub pod sufitem. Aurora obejmie zasięgiem każdy fragment domu.

Zarządzanie z poziomu aplikacji

Za pomocą aplikacji Aurora można konfigurować kamerę w trzech prostych krokach, bez konieczności użycia laptopa. Oglądając lub nagrywając obraz nie przegapisz żadnej chwili. Aurora posiada konfigurowalne strefy wykrywania ruchu oraz nagrywanie określonych scenariuszy zdarzeń w zaznaczonym obszarze obrazu wraz z natychmiastowym wysłaniem powiadomienia do użytkownika.

- Włączamy Aurorę do naszej oferty, ponieważ chcemy zaoferować użytkownikom bardziej dopracowane rozwiązanie cyfrowe, które zasłuży na miano kompana sieciowego - komentuje Bill Su, AVP działu Zyxel Smart Living Business Unit - Wraz z kamerą Aurora i kompleksową aplikacją mobilną udostępniamy klientom możliwość monitorowania całego domu, a także ułatwiamy i optymalnie upraszczamy ich cyfrowe życie.

Aurora jest kompatybilna z systemem Synology NVR oraz rozwiązaniem Surveillance Station, które udostępnia użytkownikom Aurora skalowalny system magazynowania z opcją współpracy z publiczną chmurą, funkcją zarządzania z komputera, inteligentną analizą wideo oraz podglądem z wielu kamer na raz.

Akcesoria Aurora obejmują sygnalizator alarmowy, natomiast moduły zasilania PoE będą dostępne w drugim kwartale 2017.

źródło: zyxel/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe