agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Gry na smartwatchu - nowy zwrot w rozwoju gier hazardowych online

Gry na smartwatchu - nowy zwrot w rozwoju gier hazardowych online

GSM / Akcesoria GSM / 2022-04-08 15:07:25

Wszyscy już dawno przyzwyczaili się do smartwatchów. Te gadżety nie tylko pokazują godzinę, ale także monitorują nasze tętno, liczą kroki i kalorie oraz wyświetlają powiadomienia. Teraz smartwatche wkroczyły do świata gier online.

Jak na razie jest to bardzo nowy trend i potrzeba kilku lat, aby użytkownicy mogli w pełni grać na swoich smartwatchach. Jednak niektóre firmy już teraz podejmują kroki w tym kierunku.

Jakie gry mogę wypróbować na moim smartwatchu?

Oczywiście, pod względem wydajności smartwatche nie mogą jeszcze konkurować z tabletami czy telefonami. Nie można więc na nich grać w League of Legends czy Dota. Nadają się jednak do uruchamiania prostych gier, takich jak Sudoku czy automaty wideo.

Pierwszym twórcą oprogramowania na smartwatche była firma Microgaming. Jest to dobrze znany producent automatów do gier dla kasyn. Niedawno inne studia zaczęły dostosowywać swoje gry do tych gadżetów.

Dlaczego wkrótce wszyscy będziemy grać na smartwatchu zamiast na komputerze?

  • Wielozadaniowość. Ten rodzaj trybu gry jest odpowiedni dla osób, które robią milion rzeczy naraz. Nie musisz trzymać zegarka i nie możesz go upuścić, więc możesz kręcić bębnami i wykonywać inne zadania w tym samym czasie.
  • Prosty interfejs. Ze względu na mały rozmiar ekranu zegarka wszystko, co zbędne (banery, reklamy), zostało wycięte z interfejsu gry, tak aby użytkownicy mogli wyraźnie widzieć samą grę.
  • Korzystne bonusy. Biorąc pod uwagę, że technologia ta jest dość nowa, możesz spodziewać się napływu kasyn online z polską walutą, które będą oferować hojne bonusy w złotych za przekonanie klienta do uruchomienia gry na swoim zegarku.
  • Dostępność. Zegarka można łatwo używać w zatłoczonych miejscach, w których sięgnięcie po telefon czy laptop byłoby problematyczne. Na przykład w godzinach szczytu w metrze lub w zatłoczonym sklepie.

Wnioski

Gry hazardowe na smartwatchach dopiero raczkują. Na razie programiści mają problemy z optymalizacją, zwłaszcza że ekrany niektórych urządzeń są okrągłe, a innych prostokątne. Jeśli jednak popyt na te urządzenia utrzyma się na tym samym wysokim poziomie, możemy spodziewać się szybkiego rozwoju branży gier hazardowych na smartwatchach.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe