agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Jak kryptowaluty zmieniają nasze życia?

Jak kryptowaluty zmieniają nasze życia?

INNE / E-booki / 2022-01-17 17:41:51

Na początku wiele osób je ignorowało, jednak kilka ostatnich lat dobitnie pokazały, że kryptowaluty zostaną z nami na długo - a właściwie to do końca istnienia sieci i komputerów. Czym w ogóle jest kryptowaluta? To cyfrowa forma płatności, pieniądz, który nie istnieje w formie fizycznej. Jest ona coraz częściej używana w wielu miejscach, w tym w zakładach bukmacherskich.

Dokładnie tak - wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale obecnie przez wpływ kryptowalut można za ich pomocą płacić za zakupy w pewnych sklepach internetowych czy u bukmacherów. Daje to dużą dowolność korzystania z waluty, która ma jednak swoje ryzyko.

Jej kurs zmienia się dosyć mocno każdego dnia. Czasami ciężko też połapać się, jaka z nich jest najważniejsza - w sieci krąży już wiele różnych kryptowalut. Do najpopularniejszych jednak należy znany zapewne wszystkim Bitcoin, a także Ethereum. Właśnie te są możliwe do wykorzystania u bukmacher kryptowaluty.

Jak rozwój kryptowalut wpłynął na nasze życia? To dosyć obszerne pytanie, ale jest kilka dziedzin życia gdzie ich wpływ widać najbardziej.

Kryptowaluty w zakładach sportowych i innych miejscach

Pierwszym aspektem, na który kryptowaluty miały duży wpływ, są zakupy w sieci. Za ich sprawą można płacić w dużych internetowych sklepach zagranicznych marek. Wiąże się z tym jednak pewne ryzyko - kurs, na przykład, Bitcoina jest mocno zmienny. Jednego dnia za buty będziemy musieli zapłacić raptem kilka setnych tysiąca bitcoina, kolejnego cena może się już radykalnie zmienić.

Ważne jest też wytłumaczenie kilka tysięcznych Bitcoina. 1 jednostka tej waluty może być warta miliardy dolarów, zatem większość płatności - i większość oszczędności osób, które posiadają różne kryptowaluty - to właśnie ułamki jednostki.

Na co jeszcze miały wpływ kryptowaluty? Na oszczędności właśnie. Wiele osób, przez ciągle zmienne kursy tych walut, postanowiło grać na giełdzie i wzbogacać się właśnie przy użyciu tych wirtualnych walut. Korzystając z nich można szybko zdobyć naprawdę duże pieniądze, ale robiąc to nieumiejętnie można też równie szybko je stracić. Dlatego właśnie inwestowanie w różne kryptowaluty zaleca się jedynie doświadczonym w tej dziedzinie osobom.

O wiele lepszym rozwiązaniem jest hazard za jej pomocą, który gwarantuje znaczne częstsze szanse na wygraj w kryptowalucie. Obstawiając, na przykład zakłady u bukmachera za pomocą kryptowaluty możemy postawić duży zakład i wygrać pieniądze, które następnie na naszym koncie jeszcze zwiększą wartość.

Kryptowaluty w zakładach sportowych to temat dopiero temat raczkujący, więc jeszcze niewiele firm decyduje się na wprowadzenie tego środku płatności do swoich serwisów. Przygotowaliśmy jednak listę miejsc, gdzie taka możliwość pojawiłaby się najszybciej.

Wygraj w kryptowalucie u tych bukmacherów

Obecnie niestety nie oferują oni jeszcze takich płatności, ale według eksperta od typowania, Amadeja Walczaka, to będą pierwsi bukmacherzy z takimi płatnościami. Więcej o nim przeczytać można tutaj.

●       STS - firma jest gigantem polskiej bukmacherki i jeżeli ktoś miałby zdecydować się na udostępnianie zakładów za tą formę płatności, to będą oni pierwsi. Oferują szeroką ofertę zakładów na różne sporty, w tym na piłkę nożną, siatkówkę czy hokej.

●       Fortuna - znana z boisk piłkarskich i wielu miast, ta firma uwielbiana jest przez typerów z naszego kraju. Wpływ kryptowaluty na transakcje w sieci na pewno można będzie tam zauważyć po wprowadzeniu takiej możliwości płatności.

●       LVBet - ten bukmacher rozwija się bardzo szybko i dzisiaj jest jedną z głównych sił na tym rynku w naszym kraju. Oferując wiele wydarzeń sportowych, a także dużą liczbę ciekawych promocji dla stałych graczy mamy pewność, że niedługo zdecydują się na wprowadzenie możliwości płacenia przy użyciu kryptowaluty.

Jak widać lista jest całkiem interesująca i zawiera w sobie duże i znane marki. To właśnie one będą pierwszymi, które zdecydują się na postawienie na rozwój kryptowalut, co robi już wiele innych zagranicznych firm.

Te jednak nie są dostępne w naszym kraju ze względów prawnych - by internetowi bukmacherzy byli dopuszczeni do legalnego działania na terenie naszego kraju, muszą posiadać odpowiednie certyfikaty.

Podane przez nas firmy są jednak w pełni legalne. Co więcej, oferują wiele różnych metod płatności, dlatego właśnie jesteśmy optymistycznie nastawieni do wizji wprowadzenia przez nich płatności kryptowalutami.

Jak grać bezpiecznie u bukmachera?

Jest kilka aspektów, o których warto pamiętać grając u bukmachera, szczególni korzystając z wirtualnych form płatności, takich jak Bitcoin i inne kryptowaluty. Przede wszystkim zawsze obstawiaj po analizie poprzednich gier i wyników. Niestety, ale typując wyniki sportowe nie zawsze opłaca się stawiać pieniądze na ukochaną drużynę - z bólem serca, ale czasami trzeba postawić przeciwko niej.

Drugą ważną rzeczą jest wytyczanie sobie budżetu i trzymanie się go. Pozwoli to ograniczyć straty czy nieprzemyślane zakłady. Ostatnią i ważną sprawą jest upewnienie się, że typujesz na legalnej stronie. Polski rząd prowadzi specjalny rejestr, w którym sprawdzisz, jacy bukmacherzy posiadają niezbędne zezwolenia.

Na co jeszcze wpłynie kryptowaluta?

Kryptowaluty w zakładach sportowych to według wielu dopiero początek rozwoju tego systemu. Na pewno będziemy mogli płacić w coraz większej ilości internetowych sklepów przy użyciu tej cyfrowej waluty. Według niektórych ekspertów będzie ona też możliwa do wykorzystania w sklepach stacjonarnych, chociaż to pewnie wydarzy się dopiero za kilka lat, gdy kryptowaluty zostaną jeszcze bardziej spopularyzowane.

Nie zmienia to jednak faktu, że sama forma płatności będzie się dalej rozwijać i ciągle zmieniać różne aspekty naszego życia codziennego, czy nam się to podoba, czy nie.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe