agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Jak zacząć obstawiać zakłady na wydarzenia e-sportowe

Jak zacząć obstawiać zakłady na wydarzenia e-sportowe

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Monitory / 2022-03-23 13:33:55

E-sporty to sporty elektroniczne, głównie oparte na grach komputerowych. Ostatnio coraz częściej mówi się o zakładach e-sportowych, bukmacherzy nie tracą czasu i wprowadzają do swoich ofert zakłady na najważniejsze wydarzenie e-sportowe. Obecnie w GG bet nie tylko możesz zagrać w automaty online, ale również obstawiać zakłady na najaktualniejsze turnieje e-sportowe.

Obstawianie zakładów na e-sporty stało się bardzo popularne podczas pandemii. Wiele tradycyjnych wydarzeń sportowych zostało odwołanych z powodu ograniczeń. Sport potrzebował trochę czasu, aby dostosować wydarzenia do nowo zaistniałej sytuacji.

Gry e-sportowe nie miały z tym problemu i szybko przeniosły swoje turnieje wyłącznie do sieci. W związku z brakiem wydarzeń tradycyjnych sportów wiele osób przeniosło się na e-sporty i zaczęło obstawiać zakłady. Branża e-sportu szybko się rozwija i przyciąga coraz więcej ludzi i profesjonalnych graczy każdego roku.

Obstawianie zakładów na e-sporty to świetny sposób na rozrywkę i przy odrobinie szczęścia wygranie pieniędzy. Zobaczmy się zatem, jak można obstawiać zakłady na wydarzenia e-sportowe, na co zwracać uwagę i jak nabrać wprawy w takich sprawach.

Wybór gry, na którą będziesz obstawiać

Należy pamiętać, że w e-sporcie, jak i w każdej innej dziedzinie sportowej, istnieje wiele możliwości obstawiania zakładów, dlatego należy podejść do tej sprawy bardzo poważnie i zapoznać się z całą branżą oraz na bieżąco śledzić wydarzenia e-sportowe. Tak samo, jak robisz to w tradycyjnym sporcie.

Otóż po zapoznaniu się z branżą e-sportu ogólnie najlepiej jest wybrać grę, w której będziesz obstawiać zakłady. Najlepiej byłoby, gdyby była to gra, w którą grasz lub grałeś, albo po prostu taka, o której coś wiesz.  Do najpopularniejszych wideo gier należą: Dota, LoL, CS: GO.

Wiedza o wybranej grze

Wybranie gry to nie wszystko. Musisz ją dobrze poznać przed rozpoczęciem stawiania zakładów. Samo granie nie wystarczy. Należy też obejrzeć mecze profesjonalnych graczy, zobaczyć, jakie są nadchodzące turnieje i poznać zawodników grających oraz drużyny.

Koniecznie sprawdź popularność gry oraz poznaj wydarzenie, na które chcesz obstawiać zakłady. Następnie zapoznaj się z wszystkimi uczestnikami turnieju oddzielnie. Sprawdź ich historie zawodowe, czy kiedyś już grali w podobnych wydarzeniach i turniejach, zobacz skład drużyn itp. Aby obstawiać zakłady e-sportowe, musisz być na bieżąco.

Gdzie obstawiać zakłady e-sportowe?

Kiedy już wybierzesz grę, na którą chcesz obstawiać, twoim kolejnym krokiem jest znalezienie najlepszej witryny dla wybranej przez ciebie gry. Istnieje bardzo wiele bukmacherów obecnie. Twoim zadaniem jest wybranie legalnego bukmachera w kraju, gdzie mieszkasz.

Niektóre strony z zakładami skupiają się na najważniejszych turniejach e-sportowych, podczas gdy inne mają stały zakres zakładów przedmeczowych i na wydarzenia na żywo nawet dla niszowych gier. Dlatego pamiętaj, aby przed obstawieniem dobrze się rozeznać w ofercie bukmachera. Upewnij się, że są na niej oferowane zakłady twojej gry oraz turniejów, na które chcesz obstawiać w przyszłości.

Wybieraj tylko licencjonowanych bukmacherów, aby można było bezpiecznie wpłacać pieniądze. Zwróć uwagę na metody płatności dostępne u bukmachera. Legalni Bukmacherzy w Polsce będą posiadać popularne metody płatności w Polsce, takie jak Blik, Paysafecard, Paypal, karta Visa czy Mastercard, przelew bankowy, e-walety i inne.

Różne rodzaje obstawiania zakładów

W zakładach e-sportowych, tak samo, jak i w tradycyjnych, jest wiele sposobów obstawiania zakładów. Nie musi to być koniecznie obstawienie na drużynę, która wygra mecz. Są różne rodzaje zakładów, które chcielibyśmy ci krótko przedstawić.

Zakłady na prawdziwe pieniądze to najprostsza forma zakładów. Wystarczy wybrać turniej lub wydarzenie, postawić pieniądze i czekać na wyniki meczu.

Zakłady fantasy w e-sporcie działają tak samo jak w sportach tradycyjnych. Wybierasz swoje drużyny czy graczy w e-sporcie i na podstawie tego, jak oni zagrają, uzyskujesz punkty. Niezależnie od tego, czy drużyna wygra, czy przegra, ty osiągniesz jakiś wcześniej ustalony cel.

Zakłady na streamerów oznacza obstawiania zakładów na poszczególne elementy rozgrywki, która jest rozgrywana w czasie rzeczywistym na pewnej platformie streamingowej.

Postawienie zakładu na siebie w dosłownym znaczeniu tego słowa, możesz postawić zakład na siebie, grając w gry wideo.

Skin Betting polega na używaniu wirtualnej waluty na stronach bukmacherskich.

Zakłady na pulę obejmują wszystkie zakłady na konkretne wydarzenie, które zostały zsumowane i podzielone między zwycięzców.

Zakłady społeczne to możliwość robienia zakładów na wyniki gier w pewnej grupie społecznej.

Jak postawić zakład po raz pierwszy?

Jeśli wybrałeś już dziedzinę sportu, konkretne wydarzenie i bukmachera online, to nie pozostaje ci nic innego jak postawić swój pierwszy zakład. Zarejestruj się na wybranej witrynie hazardowej, to zajmuje zazwyczaj kilka minut. Po zweryfikowaniu konta dokonaj pierwszego depozytu. Pamiętaj, że większość witryn hazardowych oferuje bonusy powitalne dla nowych graczy.

Następnie możesz sprawdzić wydarzenia e-sportowe i kursy na stronie bukmachera. Jeśli znalazłeś wydarzenie, na które chcesz postawić zakład, kliknij wybrany kurs, który zostanie dodany do twojego zakładu. Dalej musisz zdecydować, ile chcesz postawić na dany kurs.

Większość witryn automatycznie oblicza dla gracza potencjalną wygraną, jeśli podasz kwotę zakładu. Po sprawdzeniu wszystkich czynników kliknij w ikonkę „postaw zakład” i czekaj na wyniki meczu. Jak widzisz, obstawianie zakładów na e-sporty prawie się nie różni od zwykłych zakładów. Ważne jest tylko, abyś dobrze znał grę i był na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami na jej temat.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe