agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Roboty sprzątające, czyli co jest najważniejsze przy wyborze?

Roboty sprzątające, czyli co jest najważniejsze przy wyborze?

MAŁE AGD / Odkurzacze i akcesoria / 2018-11-06 09:07:07

Roboty sprzątające, czyli co jest najważniejsze przy wyborze? Urządzenie powinno dobrze sprzątać, radzić sobie z przeszkodami oraz mieć dobrą baterię. Robotów sprzątającyh na rynku jest całe mnóstwo. Wystarczy zerknąć do zakładki "odkurzacze i akcesoria" na agdrtv24.pl lub też wspomnieć o takich markach jak Philips, LG, Samsung, Xiaomi, iRobot, czy też iLife.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Większość odkurzaczy automatycznych może pracować od godziny do dwóch i oczywiście urządzenie samo potrafi wrócić do doku i się naładować. Podobnie jest ze sprzątaniem i omijaniem przeszkód. Dziś odkurzacze to coraz bardziej inteligentne urządzenia, kóre potrafią sprzątać najbardziej niedostępne zakamarki, a także którymi możemy sterować za pomocą komend głosowych (Alexa Amazon w robotach odkurzających iRobot). 

Cena a jakość?

W sprzedaży są urządzenia tj. Dyson 360 Eye, za którego trzeba zapłacić ponad 3500 zł, są również takie jak Vileda Robotic, który na Amazonie kosztuje 300 zł lub też Sencor SVC, którego na Allegro dostaniem za mniej niz 300 zł. Jak widać rozpiętość cenowa jest dość spora. Jak zatem nie przepłacić, a mieć dobry produkt, który spełni nasze oczekwiania? Cena ma znaczenia.Ponieważ droższe urządzenie to lepszej jakości materiały, z których jest wykonane urządzenie (obudowa i kółka), to także bateria oraz najważniejsze, system czyszczący + bardziej zaawansowane algorytmy nawigacyjne. Im mądrzejszy robot sprzątający tym lepsze efekty jego pracy.

Więcej o robotach sprzątających w artykule "Robot sprzątający, czyli jak wybrać taki, który zacznie w końcu sprzątać, a nie tylko ładnie wyglądać?"

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe