agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
27 000 PLN w puli nagród turnieju CS: GO OMEN by HP

27 000 PLN w puli nagród turnieju CS: GO OMEN by HP

2018-05-11 12:12:00

OMEN by HP, we współpracy z ESL Polska, zorganizuje turniej CS: GO OMEN by HP, z pulą nagród o łącznej wartości 27 000 złotych! Zapisy do otwartych kwalifikacji online właśnie wystartowały, na najlepszą drużynę czekają m.in. wydajne laptopy gamingowe. Zmagania w Counter Strike: Global Offensive, w których udział może wziąć każda zainteresowana drużyna, są częścią eGaming Academy OMEN by HP, która ma skupiać społeczności graczy.

W finałach CS: GO OMEN by HP zmierzy się ze sobą w sumie szesnaście pięcioosobowych zespołów, a wszystkie wyłonione zostaną poprzez otwarte, darmowe turnieje kwalifikacyjne online. Tych będzie dokładnie sześć, a pierwszy z nich rozegrany zostanie już w przyszły wtorek, czyli 15 maja. Z czterech pierwszych tur eliminacji do głównego etapu awansują po dwie drużyny, a z dwóch ostatnich - po cztery.

Etap główny CS: GO OMEN by HP w całości rozegrany zostanie w dniach 15-16 czerwca, w drabince single elimination. Faza finałowa (półfinały oraz finał) będzie transmitowana na żywo prosto ze studia ESL Arena w Katowicach. Zmagania skomentują Maciej “Morgen” Żuchowski i Kuba “KubiK” Kubiak.

Counter Strike: Global Offensive to jedna z najpopularniejszych gier e-sportowych, która do profesjonalnego grania wymaga odpowiedniego sprzętu. Dzięki zastosowaniu mocnych podzespołów i matrycy z odświeżaniem 120Hz, gracze, którzy zdecydują się na laptopy OMEN by HP będą w stanie w pełni uwolnić swój potencjał. Widząc, że na polskiej scenie wciąż jest olbrzymie zapotrzebowanie na turnieje CS: GO, wraz z ESL Polska postanowiliśmy zrobić coś naprawdę mocnego. Zapraszamy do rywalizacji i życzymy powodzenia wszystkim ekipom! - zachęca Luiza Dzienkiewicz-Kobus, PS Marketing Manager, HP Inc Polska.

Harmonogram turnieju CS: GO OMEN by HP przedstawia się następująco:

  • 15 maja - kwalifikacje #1
  • 22 maja - kwalifikacje #2
  • 25 maja - kwalifikacje #3
  • 1 czerwca - kwalifikacje #4
  • 6 czerwca - kwalifikacje #5
  • 8 czerwca - kwalifikacje #6
  • 15-16 czerwca - faza finałowa

Rywalizacja toczyć się będzie o naprawdę wartościowe nagrody, ponieważ zwycięska formacja otrzyma laptopy OMEN by HP z mocną konfiguracją (i5-7300HQ / 8GB / 1TB+120SSD / Win10 GTX1050), o łącznej wartości ponad 27 000 PLN. Zespoły, które uplasują się na niższych stopniach podium otrzymają zestawy słuchawkowe HP Omen 800.

Organizatorzy przewidzieli dla fanów Counter Strike: Global Offensive atrakcje towarzyszące turniejowi. Jedną z nich będą specjalne materiały przygotowane przez izaktv.pl oraz popularnych YouTuberów, którzy graczom zaczynającym swoją przygodę z CS: GO podpowiedzą, jak wybrać odpowiednią taktykę podczas gry, dobrać sprzęt i w krótkim czasie istotnie podnieść poziom swojej drużyny.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe