agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
5 wskazówek, jak znaleźć partnera: Randki dla samotnych po 50

5 wskazówek, jak znaleźć partnera: Randki dla samotnych po 50

2022-05-28 12:58:06

Wiele osób po 50-tce doświadczyło już w swoim życiu rozwodu lub utraty partnera, przez co często czują się samotnie. Jednak prawda jest taka, że wraz z wiekiem poszukiwanie nowej miłości lub przyjaciół staje się coraz trudniejsze. Randki dla samotnych po 50 ludzi mogą być stresujące niezależnie od tego, czy są offline, czy online.

Ponowne bycie singlem w tym wieku może wywrócić Twoje życie do góry nogami – ale także zaoferować wiele okazji do poznania nowej miłości. Podpowiemy Ci, jak znaleźć partnera po 50. roku życia!

1. Stwórz profil, który będzie Cię odzwierciedlał

Jako osoba po 50 jesteś z pewnością doświadczoną i silną osobowością. Pokaż to i stwórz taki profil, aby przyciągał innych. Podkreśl swoje cechy: Co sprawia, że ​​jesteś wyjątkowy? Jakie są Twoje mocne strony? Masz nietypowe hobby?

Pamiętaj jednak o tym, aby podawać jedynie prawdziwe informacje o sobie.

2. Dokładnie ustal czego szukasz

Im więcej mamy doświadczeń życiowych, tym lepiej wiemy, czego chcemy, a czego nie. Zanim zaczniesz szukać partnera, zastanów się, czego oczekujesz od takiego serwisu: czy szukasz długoterminowego związku, przygody, gorącego flirtu czy nowego przyjaciela? Określ także jakie cechy charakteru najbardziej cenisz w drugiej osobie. Ważne jest także, aby nie ograniczać za bardzo kryteriów.

3. Bądź aktywny/a w poszukiwaniach

Portale randkowe oferują bezpieczne randki dla samotnych online i niezliczoną ilość opcji. Możesz dotrzeć do wielu osób zarówno w Twojej okolicy, jak i w całym kraju, w tym do wymarzonego partnera.

Pierwszy krok do udanego poszukiwania partnerów jest mały, ale skuteczny: rejestrując się w serwisie randkowym, dajesz sobie szansę na poznanie podobnie myślących ludzi, których inaczej byś nie spotkał. Drugi krok: zacznij poszukiwania!

4. Odważ się zrobić pierwszy krok

Czy znalazłeś odpowiednią osobę, o której chciałbyś dowiedzieć się więcej? Nie zakładaj, że już Cię zauważyła i wkrótce się z Tobą skontaktuje. Lepiej samemu przejąć inicjatywę. To pokazuje pewność siebie i robi pozytywne wrażenie. Przełam lody i rozpocznij rozmowę. 

5. Bądź uprzejmy/a

Obcowanie z innymi ludźmi wymaga odpowiedniej kultury i uprzejmości – także w wymianie pisemnej, jak to ma miejsce w wirtualnym świecie. Zwracaj się z szacunkiem, nawet jeśli nie zgadzasz się z opinią swojego rozmówcy. Odmienne zdanie nie obniża wartości osoby, a czasami wręcz stwarza inspirujące tematy do rozmowy.

Bycie uprzejmym oznacza również nie zmuszanie ludzi do czekania zbyt długo na twoją odpowiedź lub informowanie ich, jeśli nie możesz przez chwilę odpisywać. Zignorowana osoba może szybko stracić zainteresowanie i przestać odpowiadać.

Długoterminowe relacje rozwijają się z przyjaźni online częściej, niż mogłoby się wydawać: czasami nawet iskry pojawiają się od razu. Możesz skorzystać z czatu, aby skontaktować się z innymi użytkownikami w dowolnym momencie i dowiedzieć się, czy pasujecie do siebie i czy szukacie na portalu randkowym tego samego.

Prowadź głębokie rozmowy lub po prostu flirtuj - to Ty decydujesz, jak daleko chcesz się posunąć.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe