agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
A&ultima SP2000 - nowe limitowane wersje kolorystyczne

A&ultima SP2000 - nowe limitowane wersje kolorystyczne

SPRZĘT RTV / Inne / 2020-06-18 13:07:24

Sukces modelu Astell&Kern A&ultima SP2000 a jednocześnie miano najlepszego odtwarzacza przenośnego audio na rynku to chyba zasłużona rekomendacja aby wypuścić wersje limitowaną tego modelu.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

A&ultima SP2000 to topowy model z ekskluzywnej linii odtwarzaczy marki Astell&Kern. Do tej pory dostępny w dwóch wersjach obudowy: Stalowej (Stainless Steel) oraz Miedzianej (Copper). Pomimo zastosowania dokładnie tych samych układów i komponentów, obydwa odtwarzacze różnią się finalnym brzmieniem. Producent jednak zapewnia, że poza obudową nie ma żadnych innych różnic. Różnicę jednak słyszą klienci, którzy wybierają pomiędzy obiema wersjami w zależności do tego co im w duszy gra. Wersja Stainless Steel to zdecydowanie bardziej studyjne, krystaliczne granie z dużą ilością szczegółów. Wersja Copper to z kolei cieplejsza szkoła grania, bardziej relaksująca zbliżona do dźwięku „lampowego”.

Tymczasem na rynek trafiają wersje limitowane odtwarzaczy w całkowicie innej kolorystyce i obudowach. Dostępne są SP2000 Onyx Black oraz SP2000 Vegas Gold. To jednorazowa produkcja i pomimo identycznej ceny jak dotychczasowe wersje, wartością dodaną może być ograniczona liczba wyprodukowanych sztuk. Na Polskę trafia jedynie 20 sztuk każdego z modeli. Ta elegancka i wysokiej jakości stal nierdzewna w nowych kolorach była możliwa dzięki technologii powlekania PVD (Physical Vapor Deposition). Proces ten jest przyjazny dla środowiska, a wyniki zapewniającymi długotrwałą ochronę i trwałość.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe