agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Acer prezentuje nowy router 5G CPE dla domów i małych firm

Acer prezentuje nowy router 5G CPE dla domów i małych firm

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Urządzenia sieciowe / 2024-02-02 16:43:23

Acer zaprezentował dziś nowy router Connect X6E 5G CPE dla użytkowników domowych i małych przedsiębiorstw. Router 5G CPE zapewnia szybkie i stabilne połączenie szerokopasmowe, dzięki czemu dostęp do zaawansowanych aplikacji IoT staje się jeszcze prostszy.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Acer Connect X6E 5G CPE - dla domu

Dzięki Wi-Fi 6E i 4 x 4 MU-MIMO użytkownicy mogą korzystać z oprogramowania QoS (Quality of Service), aby zapewnić sobie optymalną wydajność i ustalić priorytety wykorzystania danych przez urządzenia podłączone w sieci. Router Connect X6E 5G CPE umożliwia jednoczesne podłączenie do 128 urządzeń w obrębie sieci. W filmie poniżej znajdziecie prezentację nowego modelu wraz z najważniejszymi jego funkcjami. 

Acer Connect X6E 5G CPE - dla małych przedsiębiorstw

5G CPE jest w stanie obsługiwać jednocześnie wiele urządzeń podłączonych do Internetu, takich jak inteligentne liczniki, laptopy, telefony i kamery monitorujące, dzięki czemu jest idealny dla małych firm. Router Acer Connect X6E 5G CPE można szybko i łatwo zainstalować oraz wykorzystać jako elastyczne rozwiązanie zapasowe, zapewniające firmom nieprzerwaną pracę online.

Ceny i dostępność

Acer Connect X6E 5G CPE jest już dostępny w regionie EMEA, a jego ceny zaczynają się od 1299 zł.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe