agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Acer przedstawia nowe inteligentne monitory

Acer przedstawia nowe inteligentne monitory

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Monitory / 2024-05-31 11:52:43

Firma Acer zaprezentowała dziś nową linię wszechstronnych, inteligentnych monitorów, zaprojektowanych z myślą o różnych potrzebach i stylach życia użytkowników. Monitory z serii Acer DA1 i Nitro GA1 to modele o przekątnej 31,5 oraz 27 cali. 

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Świetnie wpasowują się w każdą domową przestrzeń i mogą pełnić funkcję centrum rozrywki, rozbudowanej stacji roboczej do codziennych zadań, a także niezawodnego kompana do gier z wysoką częstotliwością odświeżania. Monitory oferują także wiele inteligentnych funkcji, w tym jednoczesne wyświetlanie obrazu z różnych źródeł za pośrednictwem funkcji Multiview i nie tylko. 

Wysoka rozdzielczość, płynny obraz oraz żywe szczegóły

Nowe monitory LED Acer DA271K i DA321QK oferują rozdzielczość 4K UHD,  z kolei modele Nitro GA271U P i Nitro GA321QU P charakteryzują się rozdzielczością WQHD i częstotliwością odświeżania do 180 Hz, zapewniając tym samym płynny obraz i doskonałe wrażenia w grach. Ekran jest wyposażony w HDR10, oferuje jasność 250 nitów, co sprawia, że obrazy i kolory są jeszcze bardziej wciągające i realistyczne niż kiedykolwiek. Ponadto dzięki obsłudze AMD FreeSync™ i NVIDIA® G-SYNC®, minimalizuje rozrywanie ekranu podczas grania lub oglądania filmów. 

Wygoda, produktywność i spersonalizowane funkcje

Wszystkie cztery monitory są wyposażone w szereg funkcji zaprojektowanych pod kątem zapewnienia większej mobilności, wszechstronności i niekończących się opcji rozrywki. Google TV pozwala użytkownikom cieszyć się dostępem do popularnych aplikacji, takich jak Netflix, Amazon Prime Video, Disney+, HBO Max i YouTube z jednego ekranu. Dzięki Google Cast™ można łatwo przesyłać filmy, programy, zdjęcia i inne materiały z telefonów lub tabletów bezpośrednio na monitor. Funkcja Bluetooth dodatkowo pozwala pozbyć się kabli i ułatwia łączenie monitorów z innymi urządzeniami, takimi jak głośniki i urządzenia peryferyjne. Ponadto, monitory Acer DA1 i Nitro GA1 z serii smart są wyposażone w funkcję Multiview, która dzieli ekrany na różne sekcje. Jest to przydatne dla tych, którzy nieustannie pracują na wielu monitorach, ponieważ użytkownicy mogą jednocześnie wyświetlać treści z różnych źródeł, wchodzić z nimi w interakcję oraz sterować bezpośrednio z ekranu. Ergonomicznie zaprojektowana podstawa ułatwia znalezienie idealnej pozycji do pracy, a możliwość montażu na ścianie w standardzie VESA pozwala zwolnić więcej miejsca na biurku w domowej przestrzeni.

Ceny i dostępność

  • Acer DA271K będzie dostępny w regionie EMEA w czwartym kwartale, w cenie od 299 EUR.
  • Acer DA321QK będzie dostępny w regionie EMEA w czwartym kwartale, w cenie od 349 EUR.
  • Nitro GA271U P będzie dostępny w regionie EMEA w 4. kwartale w cenie od 299 EUR.
  • Nitro GA321QU P będzie dostępny w regionie EMEA w 4. kwartale w cenie od 349 EUR.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe