agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Acer przedstawia nowy monitor Predator dla graczy z częstotliwością odświeżania 240 Hz i czasem reakcji G2G do 0,4 ms
foto Acer

Acer przedstawia nowy monitor Predator dla graczy z częstotliwością odświeżania 240 Hz i czasem reakcji G2G do 0,4 ms

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Monitory / 2019-08-16 12:42:00

Predator XN253QX przeznaczony jest dla profesjonalnych graczy poszukujących najwyższej płynności. Monitor wyposażono w technologię NVIDIA G-Sync i Fast Liquid Crystal, która skraca czas reakcji.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Nowy monitor oferuje rozdzielczości Full HD (1920x1080) z szybką częstotliwością odświeżania 240 Hz, która zapewnia niezwykle płynny obraz i niezrównane wrażenia z gry. Karta graficzna NVIDIA® G-SYNC™ eliminuje zrywanie ekranu i zapewnia płynne, pozbawione rozmycia wrażenia z gry w ultra-wysokiej rozdzielczości.

Zyskaj przewagę nad innymi graczami

Predator XN253QX posiada funkcje GameView OSD dającą graczowi przewagę zarówno na polu bitwy, jak i torze wyścigowym. Nowy system ustawień oferuje zaawansowane przystosowanie oświetlenia wyświetlanego obrazu oraz regulację poziomu czerni. 

Poczuj swobodę gry

Konstrukcja ZeroFrame zapewnia maksymalne wrażenia wizualne i obsługuje konfiguracje wielu monitorów, natomiast konstrukcja Acer ErgoStand daje graczom swobodę obracania i regulacji wysokości w celu zapewnienia maksymalnej elastyczności. Szybka konstrukcja pozwala na oddzielenie monitora od stojaka i zamontowanie go na ścianie poprzez system VESA.

Predator XN253QX został zaprojektowany tak, aby był przyjemny dla oka. Dzięki Acer VisionCare - pakietowi technologii, który składa się z: Flickerless, BlueLightShield, ComfyView i technologii o niskim przyciemnieniu - pomaga chronić oczy podczas dłuższych sesji grania.

Ceny i dostępność

Monitor do gier Predator XN253QX będzie dostępny w Polsce od września w cenie 2199 zł.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe