agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Acer przedstawia odświeżoną wersję wydajnego Chromebooka 311

Acer przedstawia odświeżoną wersję wydajnego Chromebooka 311

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Laptopy / 2021-04-19 10:34:36

Firma Acer kontynuuje strategię biznesową, która skupia się na rosnącym rynku Chromebooków, gier i przenośnych komputerów PC. Nowy Chromebook 311 łączy w sobie wydajność podzespołów i atrakcyjną cenę, zapewnia także wytrzymałość oraz długi czas pracy na baterii. Wszystko to zamknięto w przenośnej i lekkiej obudowie.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Stylowy i mobilny

Chromebook Acer 311 został stworzony do realizacji codziennych zajęć i projektów. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i wytrzymuje trudy aktywnego stylu życia swojego użytkownika.

Ważąc zaledwie 1 kg i wykorzystując ośmiordzeniowy procesor ARM, Chromebook zapewnia wyjątkową mobilność oraz odpowiedni zapas mocy obliczeniowej. Wklęsłe klawisze o dużym skoku zostały zaprojektowane tak, aby pisanie było szybsze, dokładniejsze i wygodniejsze dla użytkownika. Komputer wyposażono także w odporny na wilgoć Touchpad oraz baterię zapewniającą możliwość pracy nawet przez 15 godzin.

Acer Chromebook 311 dysponuje funkcjonalnym portem USB-C, a dzięki łączności Wi-Fi 802.11ac oraz Bluetooth 4.2 może komunikować się z wieloma urządzeniami jednocześnie. Laptop ma też wbudowaną panoramiczną kamerę internetową 720p HDR. Dzięki wykorzystaniu systemu Chrome OS, użytkownik urządzenia ma natomiast do dyspozycji łatwy w obsłudze interfejs, ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i dostęp do milionów aplikacji na Androida w Google Play lub Chrome Web Store.

Wysoka funkcjonalność systemu

Krótki czas uruchamiania, łatwość obsługi, solidne zabezpieczenia i oszczędność energii to tylko niektóre z zalet systemu operacyjnego Chrome OS. Dzięki pakietowi Google Workspace, użytkownicy mogą również korzystać z alternatywnych programów biurowych i innych narzędzi komunikacyjnych, takich jak Microsoft Office i Skype.

„Chromebook 311 to nowy, kompaktowy (bo tylko 11,6-calowy) notebook działający na systemie Chrome OS, który otwiera drzwi do całego ekosystemu Google. Wystarczy jedno logowanie i zyskujemy dostęp do naszych zdjęć, zakładek, poczty, zapisanych w chmurze plików czy nawet aplikacji pobranych ze sklepu Google Play. System jest lekki i bezpieczny, a do tego niezwykle wszechstronny. Chromebook 311 sprawdzi się zarówno jako domowe centrum rozrywki, jak i narzędzie pracy. Świetnym atutem jest jego długi czas pracy na baterii, wynoszący aż 15 godzin” - powiedział Jakub Duraj, Product Manager w Acer Polska.

Cena i dostępność

Acer Chromebook 311 dostępny jest w sklepie Acer Store w cenie 1499 zł.
 

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe