agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Acer wprowadza nowe karty graficzne do komputerów stacjonarnych Predator Orion

Acer wprowadza nowe karty graficzne do komputerów stacjonarnych Predator Orion

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Podzespoły komputerowe / 2020-09-08 11:15:10

Acer ogłosił, że komputery stacjonarne Predator Orion zostaną wyposażone w karty graficzne z architekturą NVIDIA Ampere.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Układy graficzne NVIDIA GeForce RTX z serii 30, drugiej generacji RTX, są wyposażone w nowoczesne rdzenie RT, rdzenie Tensor i multiprocesory strumieniowe, zapewniające niezwykłe efekty wizualne, dużą liczbę klatek na sekundę i akcelerację SI do gier i aplikacji. Napędzane są architekturą NVIDIA Ampere, która zapewnia wzrost wydajności do 1,9 raza na wat w porównaniu z poprzednią generacją. Seria RTX 30 bez wysiłku obsługuje grafikę we wszystkich rozdzielczościach, nawet do 8K, na najwyższym poziomie. Tym samym GeForce RTX 3090, 3080 i 3070 reprezentują największy skok generacji GPU w historii NVIDII.

Nowe układy graficzne trafią do stacjonarnych komputerów z linii Predator Orion, które - poza wydajnością - charakteryzują się także unikatowym designem: ostrymi, kanciastymi elementami, podświetleniem RGB obudowy, które można dostosować za pomocą panelu. Dostępnych jest nawet 16,7 miliona kolorów.

Predator Orion 9000 - dla graczy i streamerów

Predator Orion 9000, zaprojektowany dla entuzjastów gamingu oraz streamerów, jest wyposażony w najnowszą kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 3090 i procesor Intel Core i9-10980XE Extreme-Edition, tak aby przy maksymalnych ustawieniach, mógł radzić sobie z najbardziej wymagającymi grami. W urządzeniu zainstalowano trzy podświetlane wentylatory Predator FrostBlade, dbające o utrzymanie niskiej temperatury i dużej liczby klatek na sekundę, dzięki odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Orion 9000 wyróżnia się także charakterystyczną obudową. Wykonany ze szkła hartowanego panel boczny pozwala użytkownikom zajrzeć pod maskę i zobaczyć całą konstrukcję urządzenia.

Predator Orion 5000 - rozgrywka na wysokim poziomie

Predator Orion 5000 to potężny komputer stacjonarny dla graczy, którzy chcą cieszyć się płynną grafiką w swoich ulubionych grach. Pod obudową z podświetleniem RGB znajdują się najnowsze procesory graficzne NVIDIA GeForce RTX 3090 i procesor Intel Core i9-10900K dziesiątej generacji z możliwością podkręcania. Podzespoły są wspomagane przez strategicznie rozmieszczone wentylatory, chłodzenie cieczą procesora, osłonięty zasilacz (z wyjmowanym filtrem przeciwpyłowym), kartą sieciową Ethernet Killer  E3100G 2,5 Gb/s oraz 2,5-calową zatokę na dyski SSD/HDD.

Predator Orion 3000 - wysoka wydajność w kompaktowym wymiarze

Predator Orion 3000 to komputer stacjonarny klasy gamingowej w 18-litrowej obudowie, dzięki czemu jest wystarczająco mały, aby zmieścić się praktycznie wszędzie, jednocześnie zapewniając niezbędną wydajność w gamingu. Wyposażony jest w procesor graficzny NVIDIA GeForce RTX 3070 i procesor Intel Core i7 dziesiątej generacji. Urządzenie wspiera para specjalnie zaprojektowanych wentylatorów Predator FrostBlade, gwarantujących niskie temperatury. Wszystkie komputery stacjonarne Orion są również wyposażone w PredatorSense, umożliwiający zarządzanie systemem jednym kliknięciem.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe