agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
AGD - nowości firmy TEKA

AGD - nowości firmy TEKA

DUŻE AGD / Okapy kuchenne / 2014-03-18 14:55:00

Piekarnik Teka HL 890 z funkcją Hydroclean ma 14 funkcji grzania i 17 programów automatycznych. Termoobieg umożliwia równomierne pieczenie na kilku poziomach jednocześnie, bez przenikania się smaków i zapachów. Termosonda wskazuje temperaturę wewnątrz potrawy i wyłącza automatycznie urządzenie, gdy odpowiednia temperatura zostanie osiągnięta. Funkcja szybkie nagrzewanie pozwala oszczędzić czas. Teleskopowe prowadnice zwiększają bezpieczeństwo i komfort obsługi.

Polecane sklepy

AllegroRTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET
Korzystając z nich można lekko i stabilnie wysunąć nawet bardzo ciężkie pieczenie, bez ryzyka zsunięcia się potrawy. Sensorowy panel sterujący i elektroniczny programator usprawniają obsługę. A po pracy, dzięki technologii Hydroclean czyszczenie piekarnika przebiegnie szybko i sprawnie. Cena: 3 999 zł.

[[[zdjecie,14503,duze]]] Hydroclean® to ekologiczna technologia oparta na synergii działania temperatury i wody. Dzięki niej szybko i bez problemu można pozbyć się nawet największych zabrudzeń. Wystarczy wlać na dno piekarnika szklankę wody, włączyć funkcję Hydroclean®, poczekać 24 minuty i na koniec przetrzeć wnętrze szmatką, aby piekarnik był z powrotem czysty i lśniący.

Płyta indukcyjna TEKA Flex IRF 644. Nowa płyta indukcyjna Teka ma 4 pola grzejne Teka Flex, które mogą pracować niezależnie od siebie lub połączone w dwa większe bloki. Nie trzeba się przy tym martwić o sposób stawiania naczyń. Wystarczy włączyć funkcję Flex Zone i gotować gdzie nam pasuje. Płytę obsługuje się przy pomocy sterowania sensorowego typu „Slider”, a timer z sygnałem akustycznym wyłączy ją po określonym czasie i przypomni o zakończeniu gotowania. Timer może być także używany jako zwykły minutnik. Jeśli potrzebujemy szybko rozgrzać patelnię lub zagotować wodę pomocna będzie funkcja „Power”, która zwiększa moc pola grzejnego o 35%. Z kolei funkcja utrzymywania ciepła umożliwi podanie wszystkich przygotowanych dań w odpowiedniej temperaturze. Płyta Teka Flex ma brzegi powierzchni szklanej zakończone fazą, co nie tylko nadaje jej eleganckiego wyglądu, ale też ułatwia czyszczenie. Cena: 1 999 zł

[[[zdjecie,14504,duze]]] Kompaktowy piekarnik konwekcyjno-parowy HKL 970 C, łączący w sobie funkcje piekarnika i urządzenia do gotowania na parze. Piekarnik z funkcją pary to znakomite rozwiązanie dla tych którzy lubią się zdrowo i smacznie odżywiać. Gotowanie na parze to najlepszy sposób przygotowywania jedzenia. Pozwala ograniczyć utratę witamin i wartości odżywczych, a jednocześnie sprawia, że przyrządzane produkty zachowują naturalny smak, kolor i strukturę. W piekarniku TEKA gotowanie na parze może się odbywać w temperaturach od 40 do 100°C. Poza tym urządzenie oferuje 6 funkcji grzania m.in. grill, termoobieg, grill i termoobieg oraz termoobieg i para. Ma też 3 programy automatyczne: warzywa, ryby oraz dodatki. Osiąganie wspaniałych rezultatów ułatwia też termosonda, która wyłącza urządzenie gdy odpowiednia temperatura wewnątrz potrawy zostanie uzyskana. Piekarnik wyposażono w sensorowy panel sterujący i elektroniczny programator. W zestawie znajduje się 1 blacha do pieczenia, 1 perforowana brytfanna oraz pojemnik na wodę 1,4 l. Cena: 4 799 zł

źródło: teka/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe