agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
AKPO: Biało-czarny kontrast, który nigdy nie wyjdzie z mody

AKPO: Biało-czarny kontrast, który nigdy nie wyjdzie z mody

DUŻE AGD / Okapy kuchenne / 2021-04-29 14:20:28

Biała kuchnia to jeden z najpopularniejszych trendów w aranżacji tego pomieszczenia. Biel jest ponadczasowa. Optycznie powiększa przestrzeń oraz możemy dowolnie zmieniać dodatki, które wpłyną na charakter całego pomieszczenia. Dlatego tak istotny jest wybór sprzętu  AGD, np. płyty kuchennej czy okapu. Odznaczająca się czarna kuchenka czy okap mogą okazać się główną gwiazdą w kuchni i sprawić, że całe pomieszczenie nabierze stylu, a już na pewno – wpisze się w obecne trendy.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Ponadczasowa moda

Jeśli chcesz aby Twoja kuchnia była modna i stylowa - postaw na biel! To ponadczasowy klasyk, który pozwala na prawdziwy upust kreatywności. Dzięki białym meblom w kuchni jesteśmy w stanie zabawić się nieco bardziej z dodatkami i sprzętem AGD. „W kuchni w palecie barw warto zdecydować się na kontrast pomiędzy bielą mebli, a czernią np. kuchenki elektrycznej czy okapu. Takie zestawienie bardzo dobrze sprawdza się w nowoczesnych aranżacjach kuchennych. Dzięki takiemu zestawieniu np. okap może stać się główną gwiazdą we wnętrzu – przykuwać wzrok i budzić zachwyt.” Podkreśla Michał Kołakowski – przedstawiciel handlowy AKPO. Równie popularne są obecnie oldschoolowe lodówki, mikrofalówki, czy zlew, który razem może nadać zupełnie innego tonu całemu pomieszczeniu. „Podobnie jest z czarnymi kuchenkami czy płytami indukcyjnymi. Nawet takim jednym elementem można całkowicie odczarować energię, która panuje w kuchni.”- podkreśla Kołakowski.

Czarna płyta ceramiczna lub indukcyjna – przepis na stylową kuchnię

Tu z pomocą przychodzi AKPO, które w swojej ofercie, oprócz wielu modeli czarnych okapów, posiada również płyty indukcyjne oraz ceramiczne. To, co zdecydowanie różni te dwa rodzaje, to sposób działania. Nie zmienia to jednak faktu, że obydwie wyglądają niemalże identycznie – są płaskie, gładkie, mają podobną wielkość oraz…najczęściej są czarne! Nie ma zatem żadnego problemu, aby wybrać pożądany model i odczarować swoją kuchnię, nadając jej modnego i stylowego charakteru. Rozwiązanie to świetnie harmonizuje się zarówno z ciemnym- czarnym blatem, a także na zasadzie kontrastu- z jasnym. Dzięki temu idealnie sprawdzi się praktycznie w każdym pomieszczeniu.

Kolor biały do małych kuchni to najlepsze rozwiązanie. Dodaje im przestrzeni i optycznie je powiększa- szczególnie to istotne w przypadku niewielkich powierzchni.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe