agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
AKPO: WK-12 Neva – bezdotykowa obsługa i komfort użytkowania

AKPO: WK-12 Neva – bezdotykowa obsługa i komfort użytkowania

DUŻE AGD / Okapy kuchenne / 2020-11-30 11:33:44

Kuchnia to miejsce wyjątkowe. To w niej często dzieją się istnie – kulinarne czary! Dlatego też trudno jest sobie wyobrazić to miejsce bez brudnych rąk. I tu z pomocą przychodzą producenci sprzętu AGD, którzy przy swoich okapach oferują sterowanie gestami .

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

W asortymencie polskiego producenta okapów i płyt grzejnych- firmy AKPO znajdziemy energooszczędny okap podszafkowy WK-12 Neva. Sprawdzi się on wszędzie tam, gdzie liczy się każdy detal, niezbędna jest ergonomiczna strefa pochłaniania, a także wygoda użytkowania. Ma kształt litery „T” i w kuchennej zabudowie pozostaje niemal niewidoczny.  Dzięki zastosowaniu energooszczędnego oświetlenia LED - dokładnie oświetla on płytę grzewczą. Jego atutem jest jego wydajność – z sukcesem pochłania niechciane zapachy i kuchenne opary.

Pracą okapu można kierować za pomocą panelu sterowania lub jeszcze wygodniej – z wykorzystaniem kilku prostych gestów. Dzięki czujnikowi ruchu możemy uniknąć zabrudzenia okapu. Bezdotykowo można włączyć lub wyłączyć urządzenie. To bardzo pomocne rozwiązanie dla użytkowników. Zależnie od potrzeb użytkownika może pracować w trybie wyciągu lub pochłaniacza.

WK- 12 Neva to rozwiązanie, które z powodzeniem można zamontować w każdej kuchni, bez względu na styl, w którym została ona urządzona.

  • Maksymalna wydajność okapu: 414 m3/h.
  • Dostępne warianty kolorystyczne: czarny, biały, inox
  • Gwarancja: 24 miesiące

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe