agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Aktualizacja wewnętrznego oprogramowania aparatu ZV-1 umożliwia streaming na żywo obrazu i dźwięku w wysokiej jakości

Aktualizacja wewnętrznego oprogramowania aparatu ZV-1 umożliwia streaming na żywo obrazu i dźwięku w wysokiej jakości

AKCESORIA FOTO / Aplikacje / 2021-02-09 10:28:27

Firma Sony opublikowała nową wersję wewnętrznego oprogramowania aparatu cyfrowego ZV-1. To bezpłatne uaktualnienie umożliwi streaming na żywo obrazu i dźwięku o wysokiej jakości poprzez proste podłączenie aparatu do komputera.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Aparat ZV-1 z zainstalowaną aktualizacją można połączyć przez port USB[ii] z komputerem, by wykorzystywać rejestrowany obraz o wysokiej jakości i kryształowo czysty dźwięk z wbudowanego mikrofonu do transmisji na platformy mediów społecznościowych, podczas wideokonferencji itp. Podłączenie aparatu do jednego ze smartfonów Sony Xperia™[iii] umożliwi natomiast transmisję na żywo z dowolnego miejsca i użycie smartfona Xperia jako dodatkowego monitora do czytania komentarzy i podglądu obrazu na żywo[iv].

Ostatni okres przyniósł wzrost zainteresowania strumieniowymi transmisjami na żywo. Zwiększyły się też oczekiwania dotyczące jakości obrazu i dźwięku. Nowo wydana aktualizacja wewnętrznego oprogramowania pozwala w pełni wykorzystać doskonałe możliwości audiowizualne aparatu ZV-1 podczas strumieniowych transmisji w standardzie UVC/UAC[v] i połączeń wideo, a także w innych zastosowaniach wymagających wysokiej jakości. W przyszłości możliwość ta zostanie wprowadzona w kolejnych zgodnych aparatach.

Nowe aktualizacja wewnętrznego oprogramowania jest już dostępna pod następującymi adresami:

  • Windows
  • Mac 

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe