agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Altec Lansing Octiv 650

Altec Lansing Octiv 650

SPRZĘT RTV / Stacje dokujące / 2011-11-21 17:24:00

Altec Lansing wprowadził do sprzedaży zestaw głośnikowy Octiv 650. Najnowszy produkt Altec Lansing stanowi mariaż minimalistycznego designu z wysoką wydajnością dźwięku. Zaprojektowany, by stać się integralną częścią każdego wnętrza, Octiv 650 zapewnia szerokie spektrum dźwięku podczas wyświetlania wideo w trybie pełnoekranowym z iPhone’a lub iPod’a Touch na ekranie telewizora. Korzystając z bezpłatnej aplikacji Altec Lansing Mood Music, użytkownicy mogą zrelaksować się przy dźwiękach wielu nastrojowych utworów muzycznych.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

"Głośnik często koncentruje w salonie rozrywkę i relaks. Stworzyliśmy nowy Octiv 650, żeby zaoferować perfekcyjny system dźwięku i wykreować idealne środowisko na każdą okazję" - mówi Steve Schlangen, manager produktu w Altec Lansing. "Czysty, wyważony dźwięk uznanej jakości Altec Lansing w połączeniu z wideo, umożliwia stworzenie wspaniałej atmosfery. Żaden inny system w domu nie może się z nim równać "- dodaje.

Połączenie dźwięku i designu

Dyskretna linia, płaski panel czołowy i unikalny kształt zapewniają krystalicznie czysty dźwięk wypełniający całe wnętrze, , nie zajmując przy tym zbyt wiele miejsca. Wydajny, dobrze zbalansowany dźwięk dostarczany jest przez dwa trzycalowe pełnozakresowe głośniki i wbudowany czterocalowy subwoofer, który zapewnia głęboki bas. Atrakcyjny i prosty design Octiv 650 idealnie wpisuje się w wystrój niemal każdego wnętrza. Obraz video z wciągającym dźwiękiem dostarczany jest podczas oglądania filmów z Netflix i YouTube z iPhone’a lub iPod’a Touch na pełnym ekranie telewizora przy użyciu złącza video Octiv 650. Dla zwiększenia komfortu wyboru utworów i dalszego rozwoju wszechstronności kina domowego, producent wyposażył głośnik w dodatkowe wejście audio do podłączenia drugiego urządzenia. Pilot zdalnego sterownia umożliwia użytkownikom nawigację i sterowanie dźwiękiem z dowolnego miejsca w pokoju. Octiv 650 automatycznie zatrzymuje odtwarzanie dźwięku, w czasie połączenia przychodzącego na iPhone.

Nastrojowy zestaw

Właściciele Octive 650 mogą korzystać z bezpłatnej aplikacji Altec Lansing Mood Music. Aplikacja oferuje zestaw różnych filmów i utworów muzycznych pozwalających użytkownikowi na relaks np. przy dźwiękach naśladujących odgłosy palącego się kominka, czy uspokajającego nurtu rzeki. Korektor graficzny Mood Music (EQ) umożliwia regulację dźwięku.. Zarówno podstawowe parametry, jak i bardziej zaawansowane ustawienia siedmiozakresowego korektora graficznego, mogą być zapisane.

  • Cena brutto:749 zł
agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe