agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Amazon Prime Day 2023 –  oto co przygotowała Jabra
Jabra

Amazon Prime Day 2023 – oto co przygotowała Jabra

SPRZĘT RTV / Słuchawki / 2023-07-07 12:36:17

Już w przyszłym tygodniu startuje Amazon Prime Day 2023, który odbędzie się w dniach 11 i 12 lipca. To prawdziwe święto łowców okazji. Członkowie programu Amazon Prime mają w tym czasie możliwość korzystania z wielu ciekawych ofert, w tym tych niezwykle atrakcyjnych cenowo. Wśród szalonych promocji nie mogło zabraknąć produktów firmy Jabra, duńskiego specjalisty rozwiązań audio i wideo.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Co przygotowała Jabra? Oto przegląd modeli, które będzie można kupić z rabatem w ramach lipcowych promocji Amazon Prime Day 2023:

Jabra Elite 7 Pro 

Dzięki skutecznej redukcji hałasu oraz unikalnej technologii Jabra MultiSensor VoiceTM, zestaw słuchawkowy Jabra Elite 7 Pro nie tylko zapewnia doskonałą jakość połączeń, ale oferuje również wszystkim fanom muzyki niezrównane wrażenia dźwiękowe.

Jabra Elite 7 Active

Sportowe słuchawki true wireless zaprojektowano z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia. Zaawansowana inżyniera dźwięku w połączeniu z innowacyjną powłoką ShakeGripTM gwarantują dużą swobodę podczas treningu dzięki idealnemu dopasowaniu i motywującym dźwiękom ulubionej muzyki.   

Jabra Talk 65

Wysokiej klasy zestaw słuchawkowy Bluetooth mono przeznaczony dla osób w ruchu, które chcą pozostać w kontakcie zarówno podczas dojazdów do pracy, jaki i podczas załatwiania spraw służbowych. Cechy charakterystyczne zestawu to 100-metrowy zasięg łączności bezprzewodowej oraz odporność na kurz i wodę ze stopniem ochrony IP54.

Jabra Speak 510

Zestaw głośnomówiący z USB i Bluetooth. To kompaktowe, przenośne urządzenie umożliwiające prowadzenie rozmów konferencyjnych w dowolnym miejscu. Oferuje krystalicznie czysty dźwięk, łatwą konfigurację Plug & Play i kompatybilność ze wszystkimi wiodącymi platformami UC.

Aktualne informacje na temat wszystkich cen i rabatów będą dostępne we wtorek, 11 lipca 2023 roku.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe