agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Aplikacja Garmin Smartphone Link dostępna na iPhone'y (wideo)

Aplikacja Garmin Smartphone Link dostępna na iPhone'y (wideo)

GSM / Aplikacje / 2013-05-22 15:04:00

Garmin udostępnia bezpłatną aplikację Smartphone Link, kompatybilną z iPhonem. Aplikacja umożliwia urządzeniom nüvi dostęp do usług online Garmin Live, wykorzystując dostępny transfer danych w iPhonie. Użytkownik Smartphone Link zyskuje dostęp do takich usług jak komunikaty drogowe, widoki z kamer drogowych, lokalna wyszukiwarka, informacje o fotoradarach, parkingach czy pogodzie.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Smartphone Link zapewnia płynną współpracę każdego urządzenia Garmin z serii nüvi 2013 z urządzeniami iPhone za pośrednictwem łączności Bluetooth. Oprócz dostępu do usług online, aplikacja umożliwia użytkownikom komunikację i wymianę danych pomiędzy dwoma urządzeniami. Na przykład, po zaparkowaniu aplikacja automatycznie zapamiętuje lokalizację samochodu i pomaga nawigować do miejsca docelowego i z powrotem do samochodu. Garmin Smartphone Link jest dostępny bezpłatnie w App Store®. Część usług oferowanych przez aplikację jest bezpłatna, natomiast dodatkowe funkcje i rozszerzone informacje Premium można dokupić (jednorazowa opłata).

Usługi bezpłatne aplikacji Smartphone Link

  • Proste wyszukiwanie: Urządzenia nawigacyjne Garmin nüvi zostały fabrycznie wyposażone w bogatą bazę punktów POI. Smartphone Link udostępnia dodatkowy sposób na proste wyszukiwanie interesujących nas miejsc za pomocą funkcji Local Search. Użytkownicy mogą wygodnie wyszukiwać lokalizacje na swoim iPhonie, a następnie udostępniać je urządzeniu nüvi, które wybierze optymalną trasę dojazdu. Aplikacja umożliwia także synchronizację ostatnio wyszukiwanych i ulubionych lokalizacji między nawigacją oraz telefonem.
  • Ostatnia mila: Aplikacja automatycznie zapisuje lokalizację zaparkowanego samochodu oraz wskazuje użytkownikowi drogę do punktu docelowego i z powrotem do auta.
  • Pogoda: Usługa zapewnia dostęp do informacji o aktualnych warunkach pogodowych oraz siedmiodniową prognozę pogody dla wybranych lokalizacji, dzięki czemu kierowcy mogą wziąć pod uwagę warunki atmosferyczne, wybierając trasę.

źródło: garmin/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe