agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Aplikacja iCoyote na urządzeniach Prestigio

Aplikacja iCoyote na urządzeniach Prestigio

GSM / Aplikacje / 2014-04-22 13:18:00

iCoyote to bezpłatna aplikacja, która zapewnia każdemu kierowcy kluczowe informacje w trakcie podróży. Teraz użytkownicy smartfonów oraz tabletów Prestigio będą mogli korzystać z aplikacji, którą preinstalowano w chmurze Prestigio, a więc dostępna jest dla blisko 300 tysięcy klientów posiadających sprzęt tej marki.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Pobranie i korzystanie z aplikacji jest bezpłatne: wymaga jedynie połączenia smartfonu lub tabletu z internetem. Aplikacja iCoyote ostrzega przed takimi zdarzeniami jak : radary (suszarki), kontrole prędkości, fotoradary stacjonarne, odcinkowe i na czerwonym świetle, patrole nieoznakowane, wypadki, korki, zwężenia, złe warunki i uszkodzona nawierzchnia. Zgłaszanie „suszarki” odbywa się tylko jednym kliknięciem, a pozostałych zdarzeń dwoma. Zastosowane technologie GPS oraz GSM pozwalają każdemu użytkownikowi odbierać oraz przekazywać całej społeczności Coyote informacje o zagrożeniach na drodze. Dodatkowym ułatwieniem jest ekran wielodotykowy oraz możliwość wyświetlania informacji w pionie lub poziomie.

- Cieszymy się, że marka iCoyote zaprosiła nas do współpracy. Bodźcem do nawiązania partnerstwa były dobre wyniki Prestigio w segmencie urządzeń mobilnych, gdyż globalnie sprzedaliśmy ponad 3 miliony tabletów oraz prawie dwa miliony smartfonów, a polski oddział firmy miał znaczący udział w tym osiągnięciu. Urządzenia Prestigio są przystosowane do korzystania z aplikacji nawigacyjnej za sprawą wbudowanego odbiornika GPS, a precyzyjne wyświetlacze z matrycą IPS realistycznie odwzorowują prezentowane mapy - podkreśla Izabela Idzikowska reprezentująca markę Prestigio.

W iCoyote prawie 90% powierzchni ekranu zajmuje czytelna mapa z której można wygodnie korzystać także w trakcie jazdy. Aplikacja nie wyświetla żadnych reklam, które mogłyby przysłonić widok mapy czy menu. Interfejs graficzny zaprojektowano tak, by ograniczyć odwracanie uwagi kierowcy od sytuacji na drodze. Unikalnym rozwiązaniem w iCoyote jest system wyświetlania informacji istotnych dla kierowcy. Na mapie wyświetlany jest zasięg danego zdarzenia: np. fotoradaru. Kierowca śledząc swoją pozycję na mapie, może łatwo sprawdzić czy znajduje się już w strefie występowania ostrzeżenia. iCoyote informuje również ilu użytkowników potwierdziło dane zdarzenie, a także ile czasu upłynęło od ostatniego potwierdzenia. Wszystkie informacje, które otrzymuje kierowca są weryfikowane. W iCoyote stosowany jest opatentowany system weryfikacji zdarzeń oraz wiarygodności użytkowników. Pozwala to na znaczne ograniczenie przekazywania błędnych zgłoszeń. Użytkownik może każde zgłoszenie potwierdzić lub odwołać w przypadku gdy jest nieaktualne, lub omyłkowo wskazane. Baza zdarzeń jest aktualizowana w czasie rzeczywistym. Kierowca cały czas widzi ilu użytkowników systemu jest wokół niego
(w mieście) lub przed nim na trasie.

iCoyote to aplikacja z mapami Google wyświetlanymi w trybie 2D lub 3D. Kierowca może skorzystać z funkcji wyznaczenia trasy do wskazanego miejsca a następnie śledzić na bieżąco postęp podróży. Trasę można również zaplanować z dowolnie wskazanego punktu, by wygodnie przejrzeć i zweryfikować jej przebieg przed rozpoczęciem podróży. Dodatkową funkcją ułatwiającą życie użytkownikom iCoyote jest opcja prowadzenia do samochodu.

źródło: prestigio/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe