agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Aplikacja nawigacyjna Garmina dla Windows Phone 8

Aplikacja nawigacyjna Garmina dla Windows Phone 8

GSM / Aplikacje / 2013-03-21 18:34:00

Aplikacja NAVIGON Europe firmy Garmin oferuje dokładną nawigację oraz bogaty zestaw funkcji przydatnych podczas jazdy. Dzięki niej smartfon staje się przenośnym urządzeniem nawigacyjnym, które zapewnia m.in. dostęp do bieżących informacji o ruchu drogowym, widok skrzyżowań czy asystenta pasa ruchu. Ponadto, aplikacja zapisuje mapy w pamięci telefonu, dzięki czemu oszczędza transfer danych. Umożliwia także zaplanowanie przejazdu przed ruszeniem w trasę oraz ostrzega o ograniczeniach prędkości.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Nowe funkcje w wersji 4.7 (dostępnej tylko dla Windows Phone 8):

  • Ostatnia mila i sprytne parkowanie: gdy użytkownik zbliża się do celu podróży, aplikacja automatycznie informuje go o możliwościach parkingowych w pobliżu punktu docelowego. Po zaparkowaniu zapamiętuje miejsce postoju samochodu, przełącza się na tryb pieszy i prowadzi do celu.
  • Google Street View: Google Street View udostępnia widok celu podróży (z poziomu ulicy) zanim ruszymy w trasę oraz krótko przed dotarciem na miejsce. Użytkownicy mogą także skorzystać z widoku 360°, aby lepiej zorientować się w nieznanej okolicy.
  • Wyszukiwarka Bing: umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie nawigacji do punktu znalezionego w internecie.
  • Oszczędność energii: dzięki funkcji EnergySaver można przedłużyć czas działania urządzenia na baterii - poprzez zmniejszenie częstotliwości wyświetlania klatek lub wyłączenie wyświetlacza, gdy nie ma nowych wskazówek dojazdu. Aplikacja wraca do normalnego trybu, gdy pojawiają się kolejne wskazówki nawigacyjne.

Aplikacja NAVIGON Europe firmy Garmin dla Windows Phone jest dostępna w sklepie Windows Phone z 35% rabatem do 8 kwietnia.

źródło: garmin/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe