agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Aplikacja Panasonic Security Viewer dostępna w Google Play

Aplikacja Panasonic Security Viewer dostępna w Google Play

GSM / Aplikacje / 2014-02-19 14:32:47

Aplikacja mobilna Security Viewer, pozwalająca między innymi na bezprzewodowy podgląd obrazu z systemów kamer dozorowych oraz kontrolowanie ich pracy, jest już dostępna w Google Play.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Panasonic Security Viewer, dostępna także w iTunes, umożliwia użytkownikom urządzeń mobilnych takich jak tablety czy smartfony łączenie się z sieciowymi rejestratorami obrazu oraz kamerami dozorowymi i zarządzanie ich pracą.

- "Łatwe sterowanie, monitoring wielkoekranowy, a także funkcja podążania, nachylania i zbliżania obrazu z kamery powoduje, że aplikacja jest bardzo przyjazna dla użytkowników. Jest przeznaczona na przykład dla małych i średnich przedsiębiorców, którzy mogą na bieżąco monitorować sytuacje w swoich obiektach komercyjnych. Jesteśmy jednak przekonani, że zyska ona uznanie wielu klientów z innych branż od edukacji aż po handel detaliczny" - mówi Gerard Figols, European Product Manager w Panasonic.

Za pomocą programu użytkownicy mogą również przeglądać nagrane materiały używając funkcji szybkiego przewijania do przodu i do tyłu. Aby ułatwić znalezienie interesujących treści aplikacja dysponuje wyszukiwarką, która pozwala na odnalezienie materiału po dacie i godzinie nagrania. Dodatkowo dzięki funkcji „Play Recent” użytkownicy mogą odtworzyć ostatnie zarejestrowane 30 sekund pliku video.

Bezpłatna aplikacja jest także dostępna na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android.

źródło: panasonic/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe