agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Aplikacje mobilne na smartfony: Olympus Smartphone Application i Olympus Delivery Service

Aplikacje mobilne na smartfony: Olympus Smartphone Application i Olympus Delivery Service

GSM / Aplikacje / 2013-10-10 17:47:00

Olympus ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu pierwszej w historii aplikacji do dyktowania na Smartfony oraz innowacyjnym dyktowaniu w chmurze dzięki aplikacji: Olympus Delivery Service (ODDS). Aplikacje Olympus są dostępne dla systemów iOS i Android i umożliwiają użytkownikom dyktować w ustalonym formacie DSS, nawet wtedy, gdy ich docelowy dyktafon nie jest pod ręką. Dzięki aplikacjom Olympus klienci mogą teraz dyktować, kiedykolwiek i gdziekolwiek są ciesząc się korzyściami płynącymi z rozwiązań systemów profesjonalnego dyktowania.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Dla każdego, kto intensywnie korzysta z nagrywania nic nie zastąpi dedykowago urządzenia jakim jest dyktafon. Nieporównywalna jakość mikrofonu w połączeniu wysoką ergonomią oferowaną przez dedykowane urządzenia np. przełącznik suwakowy pracy, sprawia że flagowy model Olympus DS-7000 będzie zawsze najlepszym narzędziem pracy. Są jednak sytuacje w których urządzenie dedykowane może być niedostępne w przeciwieństwie do Smartfonu, który zawsze znajduje się w kieszeni. Dlatego Olympus stworzył aplikacje, które pozwalają kontynuować prace mimo wszystko, gdziekolwiek jesteś.

Nowatorskie spojrzenie na profesjonalne dyktowanie

Pliki z aplikacji są zapisywane bezpośrednio w formacie DSS na urządzeniu, a nie konwertowane z innego formatu w późniejszym czasie. Format DSS jest ustalony domyślnie jako standard dyktowania, ponieważ zaprojektowany został specjalnie do nagrywania mowy. Jednocześnie zapewnia on wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki szyfrowaniu i wysoką wydajność dzięki produkcji bardzo małych plików. Korzystając z aplikacji do dyktowania Olympus, możesz być pewien, że wszystkie metadane z plików DSS będą zapisywane tak samo jak w przypadku dedykowanego urządzenia. Na przykład, możliwe jest zdefiniowanie typów pracy nagrania, a także ustalenie priorytetów dla poszczególnych nagrań. Można też edytować nagrania w Smartfonie np. wstawiać indeksy nagrania lub komentarze, a nie tylko nadpisywać je.

Łatwe zarządzanie pracą

Aplikacja Olympus Delivery Service służy jako platforma osadzona w chmurze umożliwiając centralne zarządzanie użytkownikami Smartfonów w środowisku sieciowym. Jest ona również pośrednikiem dzięki któremu nagrania trafiają do odpowiednich osób odpowiedzialnych za transkrypcje. Dzięki ODDS administratorzy systemu mogą wstępnie zdefiniować ustawienia dla użytkowników aplikacji np. ustawienia zabezpieczeń, formaty zapisu i dostępne tryby pracy. Na przykład, administrator może wstępnie określić, czy nagrania powinny być wysyłane za pośrednictwem poczty e-mail lub FTP, a także definiować typy pracy dla użytkowników aplikacji stacjonarnych (ODMS). Wszystko co użytkownik musi zrobić, to wysłać swoje zakończone nagrania upewniając się że wysyła je do właściwej osoby. Cała komunikacja jest oczywiście zabezpieczona przez protokoły HTTPS i SFTP, a twoje nagrania nigdy nie są przechowywane w chmurze.

Z aplikacjami Olympus Ditcation App i ODDS, możesz korzystać z szybkości przetwarzania mowy gdziekolwiek jesteś - nawet jeśli twoje dedykowane urządzenie nie jest dostępne.

źródło: olympus/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe