agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
ASBIS rozszerza wspolprace z Dell Technologies

ASBIS rozszerza wspolprace z Dell Technologies

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Komputery stacjonarne / 2020-09-09 15:52:03

ASBISc Enterprises Plc, wiodący dystrybutor produktów IT na rosnących rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz producent marek Prestigio, Canyon i Perenio, podpisał umowę dotyczącą dystrybucji projektu DELL EMC w Serbii, wzmacniając tym samym swoją pozycję dystrybutora wartości dodanej w rejonie Adriatyku.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

ASBIS rozszerza współpracę z DELL Technologies w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i rozpoczyna dystrybucję projektu DELL EMC w Serbii. Do tej pory dystrybucja projektu DELL EMC była prowadzona w innych krajach regionu Adriatyku (Chorwacja, Bośnia), a także w Bułgarii, Rumunii, na Słowacji i Ukrainie.

Portfolio produktów obejmie serwery DELL EMC, pamięci masowe, rozwiązania sieciowe, a także rozwiązania dla klientów DELL, takie jak komercyjne notebooki, komputery stacjonarne, stacje robocze, terminale klienckie, monitory oraz oprogramowanie i urządzenia peryferyjne.

 

„ASBIS cały czas pracuje nad wzmocnieniem swojego portfolio produktów na obecnych rynkach. W Serbii jesteśmy już obecni i mamy silną pozycję, jednak widząc sukcesy sprzedaży projektu DELL EMC na rynkach w rejonie Adriatyku, zdecydowaliśmy się zaproponować te rozwiązania naszym klientom w Serbii. Uważam, że rozbudowanie naszej oferty w tym kraju o projekt DELL EMC znacznie wzmocniona naszą ofertę produktową. Jestem przekonany, że nie tylko umocni to naszą pozycję na tym rynku, ale też wzmocni pozycję ASBIS jako dystrybutora z wartością dodaną w rejonie Adriatyku” – powiedział Siergiej Kostevitch, Dyrektor Generalny i Przewodniczący Rady Dyrektorów ASBISc Enterprises Plc.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe