agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
ASKO Celsius°Cooking™. Nowy wymiar gotowania dzięki precyzyjnej kontroli temperatury

ASKO Celsius°Cooking™. Nowy wymiar gotowania dzięki precyzyjnej kontroli temperatury

DUŻE AGD / Płyty grzejne / 2024-01-25 15:58:41

INTELIGENTNE GOTOWANIE JESZCZE NIGDY NIE BYŁO TAK PROSTE. DZIĘKI ASKO Celsius°Cooking™ POTRAWY NICZYM Z NAJLEPSZYCH RESTAURACJI POWSTANĄ W TWOJEJ KUCHNI.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

W innowacyjnym systemie Celsius°Cooking™ ASKO – wiodąca na rynku skandynawska marka najwyższej jakości urządzeń kuchennych, pralniczych i profesjonalnych – łączy inteligentne rozwiązania technologiczne z przepisami krok po kroku i najwyższej jakości technologią indukcyjną. W rezultacie, ASKO stworzyło świat inspiracji, w którym zarówno początkujący, jak i doświadczeni szefowie kuchni przygotują doskonałe potrawy. Celsius°Cooking przenosi przygotowywanie posiłków na wyższy poziom, oddając precyzyjną kontrolę nad temperaturą i czasem, a także doskonałe rezultaty, bezpośrednio w ręce domowych szefów kuchni.

Pewność, kontrola, precyzja

System Celsius°Cooking™ to kolejny element kompleksowej oferty innowacyjnych urządzeń kuchennych klasy premium firmy ASKO. Unikalny system ASKO Celsius°Cooking™, został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu domowym szefom kuchni precyzji, pewności i kontroli, których potrzebują, aby poszerzyć swoje kulinarne horyzonty. System wyposażony jest w jedną z płyt indukcyjnych ASKO Premium lub płytę ASKO Elevate ze zintegrowanym wentylatorem wyciągowym. System zawiera również sondę Celsius°Cooking™ w standardzie, a inteligentne naczynia Celsius°Cooking™ Chef'sPot i Celsius°Cooking™ Frying Pan są dostępne jako akcesoria. Płyta, patelnia, garnek i sonda łączą się ze sobą za pomocą Bluetooth, aby zapewniać odpowiednią temperaturę i ciepło we właściwym czasie. Dostępna jest również strona internetowa Celsius°Cooking™, na której można znaleźć dużą bazę inspirujących przepisów, stworzonych specjalnie z myślą o gotowaniu w precyzyjnie określonej temperaturze. Przepisy mają formę krótkich filmów, które prowadzą domowych kucharzy przez każdy etap procesu gotowania. Rezultatem jest doskonale dopracowana kulinarna przygoda, w której domowi kucharze mogą śmiało pożegnać się z niedogotowaniem lub rozgotowaniem, wyeliminować przegotowanie, tworzyć nowe, zaskakujące dania i osiągać doskonałe tekstury i smaki.

Najwyższa wydajność i nowoczesna technologia

Płyty indukcyjne Premium ASKO i płyty ASKO Elevate mogą być używane samodzielnie, pomagając w osiąganiu doskonałych rezultatów w kuchni dzięki funkcji Celsius°Cooking™. Podobnie jak wszystkie urządzenia ASKO, płyty łączą ponadczasowy design z najlepszą technologią. Dzięki wysokiej mocy, wydajnemu chłodzeniu i solidnym komponentom elektrycznym są niezwykle trwałe. Płyty wykorzystują najnowszą, wysokowydajną technologię indukcyjną, intuicyjny interfejs, który daje użytkownikowi bezpośrednią kontrolę nad każdym aspektem ich działania, a także kilka inteligentnych funkcji. Na przykład: podczas korzystania z bardzo dużych garnków i patelni funkcja AutoBridge™ rozszerza obszar gotowania indukcyjnego w wyznaczonych strefach, aby stworzyć odpowiednią ilość miejsca, podczas gdy automatyczne wykrywanie garnka aktywuje się, gdy tylko ten zostanie wykryty na płycie.

Okap Celsius°Cooking™ posiada inteligentną funkcję Hob to Hood. Obejmuje ona cztery ustawienia sterowania okapem. Oprócz sterowania ręcznego, Hob to Hood obejmuje Synchro start, który automatycznie aktywuje oświetlenie i wentylację po włączeniu płyty. Następnie jest Synchro Control, który "odczytuje", co dzieje się na płycie i dostosowuje jej wydajność do potrzeb. Po zakończeniu gotowania funkcja Synchro Stop automatycznie wyłącza oświetlenie, a następnie - po odpowiednim czasie - wentylację.

W interfejsie płyty znajduje się również szereg stylowych i intuicyjnych suwaków Easy Dial 2.0 – po jednym na strefę. Okrągły suwak na wyświetlaczach dotykowych płyty pokazuje poziom ciepła, zarówno graficznie, jak i numerycznie.

Suwak pełni podwójną funkcję i pozwala na intuicyjne ustawienie poziomu mocy lub ustawić dokładną temperaturę naczyń ASKO Celsius°Cooking™.

Sprytne rozwiązanie w każdej kuchni

System Celsius°Cooking™ firmy ASKO został zaprojektowany nie tylko z myślą o zapewnieniu wszechstronności kulinarnej. Projektanci marki zadbali również, aby pasował do szerokiej gamy stylów i rozmiarów kuchni. Urządzenia Celsius°Cooking™ są dostępne w różnych rozmiarach, aby każdy mógł wybrać odpowiednią dla siebie liczbę stref gotowania.

Płyty indukcyjne ASKO Premium są przeznaczone do użytku z okapem zewnętrznym i są dostępne w rozmiarach: 38, 64, 72, 80, 90 i 111 cm, natomiast okap ASKO Elevate dostępny w rozmiarze 83 cm. Aby zapewnić jeszcze większą ponadczasowość sprzętu, ASKO zaprojektowało płyty kuchenne w dwóch kolorach: czarnym matowym i błyszczącym.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe