agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
ASUS ProArt PA279CRV: wszystko, wsparcie dla profesjonalistów

ASUS ProArt PA279CRV: wszystko, wsparcie dla profesjonalistów

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Monitory / 2023-06-03 11:26:49

ProArt Display PA279CRV to 27-calowy monitor 4K HDR przeznaczony dla użytkowników zajmujących się profesjonalnym montażem wideo. Ten monitor z certyfikacją Calman oferuje szeroką gamę kolorów z pokryciem 99% DCI-P3 i 99% Adobe RGB i jest fabrycznie skalibrowany wstępnie do niesamowitej dokładności odwzorowania kolorów delta E <2. Dla dodatkowej wygody wbudowany port USB-C® oferuje obsługę DisplayPort™, superszybkie transfery danych oraz zasilanie 96 W za pomocą jednego kabla.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

W porównaniu do poprzedniego modelu, ProArt Display PA279CRV dysponuje oszczędzającą miejsce na biurku podstawką, która jest o 33% mniejsza. Ponadto monitor ten wyróżnia się o 30% smuklejszym profilem, mierząc zaledwie 8 mm w najwęższym miejscu. Podobnie jak podobne modele z rodziny ProArt Display, PA279CRV idealnie sprawdza się w domu, w studiu lub w dowolnej przestrzeni mieszkalnej, oferując dyskretną elegancję, która jest hołdem dla doskonałego rzemiosła i bezkompromisowej dbałości o detale.

Idealny obraz w 4K HDR

Matryca 4K UHD (3840 x 2160) w monitorze PA279CRV zapewnia czterokrotnie większą gęstość pikseli i trzykrotnie większą przestrzeń ekranową w porównaniu do monitorów FHD o podobnej wielkości, co gwarantuje obraz o lepszej ostrości i większym bogactwie detali.

Kompatybilność z HDR10 i VESA DisplayHDR™ 400 zapewnia najjaśniejszą biel i najciemniejszą czerń dla doskonałego kontrastu, dzięki czemu wyświetlany obraz jest bogaty w detale i realistyczny. Wszystko to pomaga artystom w pełni zrealizować ich twórcze wizje.

Realistyczne kolory, od razu po uruchomieniu

Użytkownicy profesjonalni, dla których bardzo ważne są kolory, muszą polegać na wyświetlaczach z dokładnym odwzorowaniem barw, aby mieć pewność, że ich dzieła będą wyglądać dokładnie tak, jak to sobie wyobrażają. Każdy PA279CRV posiada certyfikację Calman i jest poddawany rygorystycznym, skrupulatnym testom, aby zagwarantować płynną gradację barw i dokładnie odwzorowane kolory podczas przeglądania i tworzenia treści.

USB-C® Wszechstronne rozwiązanie

Zintegrowany port USB-C® umożliwia superszybkie przesyłanie danych, łączność w standardzie DisplayPort oraz dostarczanie zasilania z mocą 96 W do ładowania laptopów i innych urządzeń – a wszystko to za pomocą jednego kabla. PA279CRV oferuje również funkcjonalność jako koncentrator USB: każde urządzenie podłączone do portów USB monitora uzyskuje dostęp do innych podłączonych urządzeń peryferyjnych.

Szerokie możliwości połączeń

Oprócz portu USB-C monitor ProArt oferuje wiele opcji połączeń, w tym HDMI®, DisplayPort™ (z obsługą połączeń łańcuchowych – daisy chaining), USB Type-A i dodatkowy port USB-C typu downstream, zapewniający kompatybilność z szeroką gamą urządzeń. DisplayPort umożliwia użytkownikom połączenie łańcuchowe kilku monitorów przy podłączeniu do jednego źródła sygnału wideo, aby zwiększyć produktywność. PA279CRV jest również wyposażony w przelotowe gniazdo do słuchawek.

Łatwo podłączysz wszystkie swoje urządzenia

Wbudowany koncentrator USB 3.2 na spodzie monitora PA279CRV oferuje jeden port USB Type-A i USB-C®, umożliwiając łatwe podłączanie różnych urządzeń i urządzeń peryferyjnych, a także ładowanie kompatybilnych urządzeń

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe