agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
ASUS przedstawia nowe modele komputerów PC AiO

ASUS przedstawia nowe modele komputerów PC AiO

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Komputery All-In-One / 2014-06-23 13:29:49

Nowe modele serii ET22 (ET2230 i ET2231) i ET20 (ET2030 i ET2031) z ekranami 21,5” i 19,5” to pierwsze w historii komputery ASUS AiO pozwalające na możliwość rozbudowy konfiguracji. Ponadto, charakteryzuje je wysoka wydajność, niezwykła łatwość obsługi, kompaktowe rozmiary oraz nowy, stylowy wygląd. To wszechstronne urządzenia do codziennej rozrywki i pracy dla całej rodziny.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Modele ASUS serii ET22 i ET20 oferują większą wydajność dzięki najnowszym procesorom Intel 4 generacji, gwarantującym swobodny multitasking dla wszystkich aplikacji. Karty graficzne NVIDIA GeForce (do modelu GT820M) oparte są na zaawansowanej architekturze Kepler, która zapewnia bezproblemową edycję filmów, a także płynną animację i szybkość reakcji podczas gier. Specjalnie zaprojektowane wejście z tyłu komputera pozwala na samodzielne rozszerzenie pamięci operacyjnej w ciągu kilku sekund, korzystając z dwóch dostępnych gniazd DIMM.

  • Stylowa, kompaktowa konstrukcja

Komputery ASUS AiO PC słyną z uznanego, wielokrotnie nagradzanego wzornictwa - model ET2321 jest zdobywcą nagród 2014 CES Innovation Award i Taiwan Excellence Award. Do zdobycia wyróżnień przyczyniła się m.in. konstrukcja ASUS AiO, która ogranicza liczbę zewnętrznych przewodów do minimum, a jej smukła obudowa ma zaledwie 13 mm grubości. Ponadto, ruchoma podstawa i zawiasy w komputerach serii ET22 i ET20 mogą być ustawiane pod kątem od 5 do 25 stopni, zapewniając wygodę i komfort użytkowania.

  • Multidotykowa obsługa multimediów

Zarówno modele serii ET22 jak i ET20 zostały wyposażone w ekrany (16:9) podświetlane diodami LED oraz 10-punktowe matryce dotykowe, doskonale sprawdzające się podczas obsługi systemu Windows 8.1. W modelach ET2230 i ET2231 zastosowano 21,5” ekrany Full HD, w ET2030/ET2031 natomiast 19,5” ekrany HD. Wszystkie komputery ASUS AiO zapewniają niskie zużycie energii, jasny i wyrazisty obraz oraz głęboki poziom wyświetlanych detali. Technologia ASUS SonicMaster odpowiada za głęboki i mocny bas oraz wyraziste brzmienie wokali. Rewelacyjne możliwości audio uzupełnia zestaw profesjonalnych narzędzi MaxxAudio Master by Waves nagrodzony w 2011 roku wyróżnieniem Technical GRAMMY Award.

  • Wygodna komunikacja i łączność

Komputery ASUS AiO serii ET22 i ET20 posiadają wbudowaną kamerę współpracującą z oprogramowaniem rozpoznającym gesty (HGRS), które precyzyjnie i niezawodnie interpretuje ruchy rąk z odległości do 5 metrów. Użytkownicy mogą odtwarzać piosenki i filmy, zmieniać ustawienia odtwarzacza, przybliżać i oddalać zdjęcia lub przewracać strony prezentacji. Wszystko to bez konieczności dotykania ekranu, klawiatury lub myszy.

Projektanci ASUS wiedzą, że we współczesnym domu roi się od różnych gadżetów. Dlatego opracowali funkcję ASUS Ai Charger, która pozwala na naładowanie baterii dowolnego urządzenia kompatybilnego z interfejsem USB nawet o 50 procent szybciej niż w przypadku standardowego gniazda tego typu. Również wtedy gdy komputer jest wyłączony. Każdy komputer ASUS AiO PC jest oferowany z bezpłatnym, rocznym dostępem do 100GB przestrzeni dyskowej w serwisie ASUS Webstorage, zapewniając łatwy dostęp do plików i dokumentów w dowolnym momencie i na dowolnym urządzeniu. Nowe komputery ASUS AiO wyposażono także w cztery gniazda USB 3.0 - to więcej niż jakikolwiek model konkurencyjnych marek dostępny na rynku. Standard SuperSpeed USB 3.0 umożliwia przesyłanie danych pomiędzy urządzeniami z nawet 10-krotnie wyższą szybkością niż interfejs USB 2.0. Modele serii ET22 i ET20 oferują również łatwe połączenie z dużymi ekranami telewizorów i monitorami przy pomocy złącza HDMI.

źródło: asus/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe