agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Asustor i DVBLogic ogłaszają limitowaną ofertę na czas Mundialu 2018

Asustor i DVBLogic ogłaszają limitowaną ofertę na czas Mundialu 2018

SPRZĘT RTV / Odtwarzacze DVD / Blu-ray / 2018-06-18 12:08:19

Firma Asustor na okres trwania Mistrzostw świata w piłce nożnej 2018 poinformowała o wspólnej promocji z DVBLogic. Skorzystać z niej mogą wszyscy posiadacze urządzeń NAS. Wyjątkowa oferta jest ważna od 14 czerwca do 15 lipca i obejmuje 25% zniżki na zakup urządzeń DVBLogic TVButler.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Nie jest to pierwszy raz, gdy obaj producenci ogłosili wspólną akcję promocyjną. Podobna inicjatywa miała już miejsce w przeszłości. DVBLogic to firma założona w Eindhoven. Holenderska marka oferuje pełen zakres rozwiązań przechwytujących sygnał TV dla środowiska Windows, Linux, MacOS, Android oraz urządzeń typu NAS. Promocja obowiązuje na czas trwania Mistrzostw świata w piłce nożnej 2018. Aby skorzystać z 25% zniżki na zakup urządzenia DVBLogic TVButler należy pobrać z Asustor App Central i zainstalować aplikację TVMosaic. Dzięki temu otrzymacie kod rabatowy, ważny do 15 lipca 2018 włącznie.

  • Ulubione programy na zawołanie

Program TVMosaic po zainstalowaniu nada urządzeniu NAS funkcjonalności osobistego grabbera przechwytującego sygnał TV, który zostaje od razu zapisany na dysku twardym w formie materiału wideo bez utraty pierwotnej jakości. Tym sposobem nie przegapisz żadnego meczu rozgrywanego podczas Mundialu 2018 w Rosji.

Do głównych cech programu należy nie tylko przechwytywanie, ale również rozsyłanie sygnału w czasie rzeczywistym między urządzeniami stacjonarnymi i mobilnymi w domu lub biurze. Zachowane pliki można później przeglądać i udostępniać dowolnie, również będąc poza domem. Wystarczy smartfon lub tablet posiadający stałe połączenie z Internetem.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe