agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Atramentowe modele Epson AM-C400 i AM-C550 - konsekwentne poszerzanie portfolio biznesowych drukarek A4

Atramentowe modele Epson AM-C400 i AM-C550 - konsekwentne poszerzanie portfolio biznesowych drukarek A4

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Drukarki, skanery i akcesoria / 2024-04-15 11:23:07

Epson kontynuuje rozwój autorskiej technologii druku atramentowego Heat-Free, rozszerzając ofertę dla biur o urządzenia wielofunkcyjne AM-C400 i AM-C550, które usprawniają pracę z dokumentami w formacie A4. Nowe modele zapewniają wszystkie cenione w produktach firmy Epson atuty związane z oszczędnością energii i wydajnością.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Nowa linia drukarek atramentowych A4 od Epson jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które dużo drukują. Ich ekonomiczność wpisuje się w strategię zrównoważonego rozwoju.

Maksymalna wydajność w formacie A4

Urządzenia wielofunkcyjne AM-C400 i AM-C550 oferują dużą szybkość drukowania i skanowania (do 55 stron/min w przypadku druku i 100 obrazów/min w przypadku skanowania), podajniki papieru o dużej pojemności i wydajne kartridże z atramentem (do 31500 stron na pojedynczym zasileniu). Dzięki temu użytkownicy mogą pracować wydajniej, a ulepszony kolorowy ekran dotykowy sprawia, że obsługa urządzenia jest intuicyjna i prosta.

Wykorzystanie w tych drukarkach ścieżki przebiegu papieru w kształcie litery „C” sprawia, że zajmują mniejszą powierzchnię. Są jednymi z najmniejszych modeli na rynku i doskonale nadają się do biur, gdzie liczy się każdy centymetr przestrzeni, a równocześnie potrzebne jest niezawodne i wydajne urządzenie.

Seria AM-C A4: Kompleksowe rozwiązanie dla nowoczesnego biura

"Nowe modele A4 rozszerzają naszą rodzinę AM-C. Zapewniają imponującą wydajność porównywalną z modelami AM-C A3 oraz bezproblemową obsługę dzięki wspólnemu interfejsowi użytkownika, a przy tym są mniejsze” – mówi Robert Reszkowski z Epson Polska. – „Wprowadzenie tej serii oznacza wypełnienie luki w naszej ofercie produktów. Możemy zaoferować zalety urządzeń z głowicą drukującą na całej szerokości kartki w całej gamie naszych atramentowych modeli dla firm.”

Co ważne, te drukarki oparte na otwartej platformie Epson łatwo integrują się z zastaną w organizacji infrastrukturą technologiczną i są zgodne z oprogramowaniem innych firm.

Duża szybkość drukowania, niezawodność i niewielkie rozmiary w połączeniu ze zmniejszonym zużyciem energii i redukcją odpadów dzięki atramentowej technologii Epson Heat-Free wspierają założenia zrównoważonego rozwoju i sprawiają, że te modele są atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych drukarek laserowych.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe