agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
AverMedia: oglądaj telewizję… na ekranie komputera

AverMedia: oglądaj telewizję… na ekranie komputera

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Dyski, napędy i nośniki pamięci / 2018-02-21 11:37:28

Coraz więcej osób rezygnuje z posiadania odbiornika telewizyjnego, zadowalając się ekranem komputera. Jednocześnie ludzie nie chcą rezygnować z oglądania ulubionych programów telewizyjnych. AVerMedia przekonuje, że znalazła rozwiązanie tego problemu, którym jest zakup tunera TV TD310.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Po podłączeniu do komputera lub laptopa, TD310 zaczyna wykrywać nadawane na żywo transmisje telewizyjne w sygnałach DVB-T2, DVB-T i DVB-C. Co więcej, urządzenie obsługuje także standard kompresji HEVC (H.265), zapewniając tym samym obraz w jakości Ultra HD. Warto przy tym wspomnieć, iż TD310 wspierany jest przez aplikację AVerTV 3D. Apka ta pozwala m.in. zaplanować nagrywanie wybranego programu telewizyjnego czy skorzystanie z funkcji TimeShift, umożliwiającej wstrzymanie czy przewinięcie emitowanego na żywo fragmentu. 

W zestawie z TD310 znajduje się również specjalna antena, której celem jest wzmacnianie sygnału. Konstrukcja urządzenia pozwala na ustawienie antenki pod kątem zapewniającym najlepszy możliwy zasięg. Co ważne, urządzenie AVerMedii zajmuje naprawdę niewiele miejsca i można je zabrać ze sobą w każdą podróż. 

  • Tuner TV TD310 kosztuje około 259 zł

źródło: avermedia/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe