agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Bądź gotów na tegoroczny okres pylenia dzięki oczyszczaczom powietrza Sharp z serii Ulimate Air UA-HD i UA-HG
SHARP UA-HG60E-L

Bądź gotów na tegoroczny okres pylenia dzięki oczyszczaczom powietrza Sharp z serii Ulimate Air UA-HD i UA-HG

DUŻE AGD / Akcesoria AGD / 2019-07-19 11:16:36

Według danych ECAP (Epidemiologia Chorób Alergicznych w Polsce), aż 21 procent Polaków cierpi na katar sienny, będący objawem alergii na pyłki traw. Szczególnie nasila się on w okresie największego pylenia, czyli od maja do sierpnia. Mało kto jednak wie, że stężenie pyłków w zamkniętych pomieszczeniach jest znacznie większe niż na zewnątrz, co w dłuższej perspektywie może prowadzić do przewlekłych stanów zapalnych układu oddechowego, a także wzrostu ryzyka zachorowania na astmę. Stosowanie niektórych leków pozwala złagodzić objawy alergii jednak ich zażywanie wiąże się zwykle z uciążliwymi skutkami ubocznymi.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Zdrowa i skuteczna alternatywa

 

Pyłki to nie jedyna z przyczyn alergii. Nadmierna higiena, zanieczyszczenie środowiska i zmiany klimatu to tylko niektóre z czynników uznawanych za przyczynę lawinowego wzrostu liczby alergików.

 

Wyposażone w trzystopniowy filtr oczyszczacze powietrza marki Sharp usuwają z pomieszczenia szkodliwe alergeny, a emitowane przez nie ujemne i dodatnie jony pozytywnie wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie. Oprócz neutralizowania ładunków elektrostatycznych oczyszczacze powietrza marki Sharp zabijają bakterie odpowiedzialne za tworzenie się nieprzyjemnego zapachu, a także zapewniają optymalny poziom nawilżenia w pomieszczeniu.

Nowoczesne technologie dla dobrego samopoczucia

 

Oczyszczacze powietrza marki Sharp wyróżnia opracowana przez japońskiego producenta wyjątkowa technologia Plasmacluster, która wzmacnia pozytywne działanie występujących w powietrzu jonów. Uwalniane do pomieszczenia ujemne i dodatnie jony eliminują szkodliwe bakterie niszcząc ich błonę komórkową. Pozwala to na usunięcie nawet do 99 procent znajdujących się w powietrzu szkodliwych cząsteczek. Co więcej, oprócz nowoczesnej technologii Plasmacluster urządzenia z serii UA-HD i UA-HG wyposażone są w trzystopniowy system filtrujący złożony z filtra wstępnego, usuwającego duże drobiny brudu, filtra z aktywnym węglem neutralizującego nieprzyjemne zapachy oraz filtra HEPA, który eliminuje nawet najmniejsze zanieczyszczenia, bakterie i grzyby.  

 

Dodatkowo oczyszczacze Sharp z serii UA-HD i UA-HG posiadają szereg inteligentnych funkcji takich jak: system kontroli jakości powietrza, czujniki temperatury, ruchu i zapachu czy funkcja nawilżania suchego powietrza szczególnie przydatna w okresie grzewczym. Oczyszczacze marki Sharp są ciche, wydajne i energooszczędne, żywotność ich filtrów przy odpowiednich warunkach i prawidłowej konserwacji może wynieść do 10 lat, ponadto doskonale nadają się do stosowania w pomieszczeniach o różnej wielkości – od 21 do 50 m².

 

Ceny i dostępność

 

Oczyszczacze powietrza z serii Ultimate Air (UA-HD i UA-HG) dostępne są do nabycia w sklepach stacjonarnych, a także za pośrednictwem stron internetowych sklepów np. Media Markt i Media Expert. Sugerowane ceny detaliczne poszczególnych modeli znajdują się poniżej:

 

UA-HG30E-B - 1 199 PLN

UA-HD40E-L - 1 449 PLN

UA-HD40E-T - 1 449 PLN

UA-HD50E-L - 1 799 PLN

UA-HD60E-L - 2 099 PLN

UA-HG40E-L - 1 999 PLN

UA-HG40E-T - 1 999 PLN

UA-HG50E-L - 2 399 PLN

UA-HG60E-L - 2 899 PLN

 

 

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych modeli dostępne są na stronie:

www.sharpconsumer.eu

 

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe