agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Bądź gotowy na Święta z lodówką Haier Absolute Ice

Bądź gotowy na Święta z lodówką Haier Absolute Ice

DUŻE AGD / Lodówki i zamrażarki / 2023-12-04 13:35:39

Grudzień to miesiąc przygotowań do Świąt i spotkań towarzyskich. Często w tym okresie kupujemy duże zapasy żywności z większym wyprzedzeniem.  Warto jednak zwrócić uwagę na sposób przechowywania produktów spożywczych tak, by na dłużej pozostały świeże i pełne wartości odżywczych. Lodówka Haier Multidoor HCR7918EIMB dzięki odpowiednim szufladom, technologii Fresher Shield oraz systemowi antybakteryjnemu ABT-Pro zapewni najbardziej optymalne warunki chłodzenia dla wszystkich produktów.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

W zgodzie z filozofią zero waste

Według badania przeprowadzonego przez Banki Żywności szacuje się, że w Polsce marnowane jest rocznie prawie 3 000 000 ton żywności szczególnie w okresie świątecznym, kiedy kupowane są większe zapasy jedzenia. Ważne zatem, aby zakupiona żywność była przechowywana w odpowiednich warunkach i na długo pozostała świeża. Różne produkty wymagają różnego sposobu przechowywania, dlatego Haier w swoim urządzeniu zastosował specjalne strefy, które będą w tym pomocne. Szuflada Humidity Zone zapewni odpowiednią wilgotność dla sezonowych owoców i warzyw. Dzięki temu na dłużej zachowają one swoją świeżość i soczystość.  Szuflada My Zone Plus pozwoli jednym dotknięciem stworzyć optymalne warunki dla przechowywanych w niej produktów w zależności od aktualnych potrzeb. Można ustawić temperaturę w szufladzie w zakresie od -1°C do +3°C. Przedział od -1°C do 0°C jest idealny dla mięs, +1°C do +2°C dla warzyw, a +3°C to najlepsza temperatura dla owoców.  Producent zastosował autorską technologię Fresher Shield zapewniającą świeżość produktów, a także system ABT-Pro, który usuwa bakterie w całym urządzeniu skutecznie zapobiegając tworzeniu się pleśni i eliminując nieprzyjemne zapachy. Dodatkowo, system poziomego przepływu powietrza pomaga w utrzymaniu idealnej temperatury zarówno w chłodziarce jak i zamrażarce, co daje gwarancję, że przechowywane produkty będą dłużej świeże. Oczywiście, kupując większe zapasy żywności można część z nich zamrozić. Haier stworzył specjalną strefę Switch Zone, w której użytkownik może sam zdecydować czy potrzebuje więcej miejsca na chłodzenie czy zamrażanie produktów, ponieważ istnieje możliwość swobodnego przełączania chłodziarki w zamrażarkę w tym samym obszarze lodówki. Za pomocą cyfrowego wyświetlacza, znajdującego się na drzwiach urządzenia, można zmienić ustawienie temperatury w zakresie od -18°C do +5°C. Dzięki temu gdy zbliżają się Święta lub Sylwester, użytkownik nie musi się martwić, gdzie pomieścić wszystkie dodatkowe dania lub przekąski.

Zimne napoje zawsze pod ręką

Lodówka Haier wyposażona została w dozownik na wodę oraz kostkarkę. Serwowanie chłodnych napojów w  przypadku niespodziewanych gości zawsze będzie niezwykle proste. Dzięki temu można również zrezygnować z zakupu wody w plastikowych butelkach i być bardziej eko. Wbudowana w drzwi urządzenia kostkarka do lodu Absolute Ice ma własny system chłodzenia całkowicie niezależny od chłodziarki i zamrażarki. W ten sposób zimne powietrze wewnątrz modułu jest wolne od zapachów, które nie przenikają z innych stref lodówki. Zarówno lód, jak i filtrowana woda są krystalicznie czyste i pozbawione niepożądanej woni innych produktów zapewniając dostęp do orzeźwiającej wody i napojów w każdej chwili, bez konieczności zakupu ich w nieekologicznych opakowaniach.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe