agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Bamboo Paper 2.0 - zaawansowany cyfrowy notatnik

Bamboo Paper 2.0 - zaawansowany cyfrowy notatnik

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Tablety / 2013-08-23 13:19:00

Aplikacja Bamboo Paper na iPady została zaktualizowana i w dużej mierze zaprojektowana na nowo, co sprawia, że intuicyjnie współpracuje z rysikiem Wacom Intuos Creative Stylus.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Pierwsza wersja aplikacji odniosła ogromny sukces - pobrało ją ponad 5 milionów użytkowników. Bamboo Paper 2.0 to kolejny krok na drodze jej rozwoju. Początkowo aplikacja koncentrowała się na tworzeniu notatek, teraz oferuje także szeroką gamę narzędzi do pisania i rysowania, takich jak pędzel do akwareli czy ołówek, które pozwalają użytkownikom na tworzenie wyjątkowych spersonalizowanych cyfrowych notatników.

Bamboo Paper 2.0 pozostaje bezkonkurencyjna i oferuje czytelne i zaprojektowane w przejrzysty sposób notatniki, a dzięki dodaniu trzech nowych stylów, które posiadają odmienne okładki i rodzaje papieru zapewnia większą wszechstronność. Dzięki temu różne wymagania oraz sposoby wykorzystywania aplikacji mogą znaleźć odpowiednią formę ekspresji. Na przykład styl ‘Writer’ może być używany do kreatywnego pisania lub sporządzania notatek, podczas gdy ‘Artist’ będzie służył do bardziej rozbudowanego szkicowania czy rysowania.

Aplikacja posiada również ulepszony, bliski doskonałości sposób reagowania na dłoń, który eliminuje niemal wszystkie przypadkowe znaki podczas szkicowania lub rysowania. W połączeniu z nowym rysikiem Wacom Intuos Creative Stylus, Bamboo Paper 2.0 zapewnia jeszcze bardziej naturalną i intuicyjną możliwość rysowania. Intuos Creative Stylus oferując 2048 poziomów nacisku zbliża się do wrażenia pracy na kartce papieru.

Aplikację w podstawowej wersji można pobrać za darmo. Dodatkowe style i narzędzia oferowane są wewnątrz aplikacji za 0,89 euro, natomiast cały pakiet wraz różnymi stylami papieru oraz pędzlami i piórami można kupić za 3,59 euro. Przy zakupie takiego pakietu notatnik ‘Artist’ dodawany jest w prezencie.

źródło: wacom/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe