agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
[Bespoke Home Life] ② Domowy ekosystem urządzeń połączonych

[Bespoke Home Life] ② Domowy ekosystem urządzeń połączonych

SPRZĘT RTV / Smart home / 2022-06-28 11:25:45

Część druga serii poświęcona jest rozszerzonej usłudze Samsung SmartThings Home Life, integrującej aż sześć usług SmartThings, wspierającej użytkowników w gotowaniu, zarządzaniu energią, pielęgnacji ubrań, kontroli nad stanem powietrza, opiece nad zwierzętami czy w codziennym dbaniu o dom. SmartThings Home Life oferuje spersonalizowane doświadczenia, aby sprostać różnorodnym potrzebom użytkowników na całym świecie.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Od momentu uruchomienia w 2014 roku usługa Samsung SmartThings jest stale rozwijana w celu podnoszenia komfortu życia użytkowników poprzez ułatwienie codziennych obowiązków. W ciągu ostatnich 10 lat Samsung angażował się w udoskonalanie technologii stojącej za usługami SmartThings, dążąc do tego, aby wszystkie domy były inteligentne - misja ta zaowocowała właśnie stworzeniem SmartThings Home Life.

SmartThings Home Life to nowe rozszerzenie do aplikacji SmartThings, które zapewnia scentralizowaną i zintegrowaną kontrolę nad sześcioma obszarami - gotowaniem, zarządzaniem energią, pielęgnacją ubrań, opieką nad zwierzętami domowymi, oczyszczaniem powietrza i opieką nad domem. Dzięki globalnej premierze SmartThings Home Life w prawie 100 krajach na świecie  użytkownicy na całym świecie mogą wykonywać codzienne czynności bardziej efektywnie i spędzać więcej czasu ciesząc się życiem i skupiając się na chwilach, które są dla nich najważniejsze. Poznaj historię SmartThings Home Life.

Łatwe planowanie przyjęcia

Podczas wydarzenia Bespoke Home 2022 - na przykładzie Jasona, mężczyzny przygotowującego się do organizacji parapetówki - Samsung pokazał jak wszystkie sześć usług SmartThings Home Life łączy się ze sobą, ułatwiając mu ten cały proces. Aby przygotować quesadille z krewetkami, Jason użył SmartThings Cooking. Przy pomocy SmartThings Clothing Care odświeżył swój imprezowy strój, a w celu odświeżenia przestrzeni, w której odbywało się przyjęcie, skorzystał ze SmartThings Air Care. Na tym przykładzie codziennego zastosowania SmartThings, widzimy jak bardzo ta aplikacja może uprościć życie codzienne użytkowników.

Inteligentny ekosystem domowy

Największą korzyścią płynącą z posiadania inteligentnego domu jest poprawa komfortu życia. Możliwość pełnej kontroli nad wszystkimi urządzeniami w domu zapewnia wygodę, większą efektywność, a także więcej czasu wolnego w ciągu dnia. Samsung SmartThings Home Life pozwala domownikom skupić się na rzeczach, które rzeczywiście mają dla nich znaczenie, łącząc w sobie następujące usługi SmartThings*:

  • SmartThings Cooking** zapewnia spersonalizowane plany posiłków i przepisy na podstawie preferencji użytkownika i tego, co znajduje się w jego lodówce. Automatycznie dostosowuje również tryby gotowania i temperatury w urządzeniach kuchennych w oparciu o przepisy.
  • SmartThings Energy*** pomaga użytkownikom monitorować i kontrolować zużycie energii w domu w czasie rzeczywistym oraz oszczędzać na rachunkach za energię elektryczną.
  • SmartThings Clothing Care**** synchronizuje się z urządzeniem Bespoke AirDresser oraz pralką i suszarką Bespoke, aby zapewnić optymalną pielęgnację odzieży.
  • SmartThings Pet Care***** synchronizuje się z urządzeniami domowymi, takimi jak oczyszczacz powietrza Bespoke i Bespoke Jet Bot AI+, aby utrzymać czystość w domu oraz umożliwia kontrolę zwierzaków domowych, gdy jesteśmy poza domem.
  • SmartThings Air Care****** współpracuje z oczyszczaczami powietrza i klimatyzatorami firmy Samsung, aby w czasie rzeczywistym monitorować jakość powietrza w domu i poza nim.
  • SmartThings Home Care******* stale monitoruje urządzenia użytkownika, sprawdza ich stan i zalecenia użytkowania, dostarcza informacji o akcesoriach i umożliwia wygodne zakupy online********. Ta napędzana sztuczną inteligencją usługa współpracuje praktycznie ze wszystkimi urządzeniami Bespoke*********.

Zrównoważone rozwiązania dla domu

Usługa SmartThings cały czas się rozwija, a wraz z tym codzienne czynności domowe zyskują inny wymiar. Partnerstwo Samsung z globalną firmą technologiczną ABB jest ważnym krokiem w rozszerzaniu doświadczenia Bespoke Home Life na cały dom. Użytkownicy mogą teraz łatwo monitorować i kontrolować portfolio urządzeń ABB, takie jak kamery, czujniki i systemy komfortu zintegrowane ze SmartThings.

Aby dowiedzieć się więcej o urządzeniach Bespoke, odwiedź stronę Samsung.com.pl.

 

* Aplikacja SmartThings App jest dostępna i kompatybilna z systemem Android 8.0 (RAM 2GB lub więcej) i nowszym lub iOS 13.0 i nowszym i jest dostępna w Google Play Store lub App Store. Wymagane jest połączenie Wi-Fi i konto Samsung. Aplikacja SmartThings App może nie być kompatybilna ze wszystkimi tabletami i urządzeniami lub może mieć pewne ograniczenia w zależności od podłączonego urządzenia i sposobu korzystania. Dostępne technologie i funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, dostawcy usług, środowiska sieciowego lub produktu. Obsługiwany system operacyjny, specyfikacja, skład ekranu aplikacji mogą się różnić w zależności od modelu urządzenia lub stanu aktualizacji. Dostępna w wersji w języku angielskim.

** SmartThings Cooking i każde podłączone urządzenie muszą być zarejestrowane na jednym koncie Samsung Account.

*** SmartThings Energy i każde podłączone urządzenie muszą być zarejestrowane na jednym koncie Samsung Account.

**** Aby móc korzystać z tej funkcji, użytkownicy muszą zainstalować usługę Clothing Care w aplikacji SmartThings App. Można ją wdrożyć tylko w przypadku niektórych modeli wyposażonych w Wi-Fi i funkcje AI.

***** Aby móc korzystać z tej funkcji, użytkownicy muszą zainstalować usługę Pet Care w aplikacji SmartThings App.

****** SmartThings Air Care jest dostępna tylko w klimatyzatorach Bespoke Air Conditioner w KR i oczyszczaczach powietrza Bespoke Air Purifier w USA i KR. Dostępność zależy od kraju. Aby móc korzystać z tej funkcji, użytkownicy muszą zainstalować usługę Air Care w aplikacji SmartThings App.

******* Aby móc korzystać z tej funkcji, użytkownicy muszą zainstalować usługę Home Care w aplikacji SmartThings.

******** Zakup akcesoriów przez Internet jest dostępny tylko w wydzielonych krajach.

********* Dotyczy tylko produktów z łącznością Wi-Fi.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe