agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Bestsellerowe punkty dostępowe serii NWA od Zyxel

Bestsellerowe punkty dostępowe serii NWA od Zyxel

INNE / Internet / 2022-03-24 11:44:49

Nowa seria punktów dostępowych Zyxel, zaprojektowana została z myślą o małych i średnich firmach, które potrzebują najnowszej technologii bezprzewodowej w rozsądnej cenie. Rozwiązania Zyxel oferują funkcje zdalnego i scentralizowanego zarządzania całą siecią oraz poszczególnymi punktami dostępowymi za pośrednictwem zaawansowanej, chmurowej platformy Nebula. Punkty dostępowe serii NWA wyposażone są też w funkcje niezbędne do zabezpieczenia sieci biznesowej, w tym możliwość scentralizowanego, lokalnego i zdalnego konfigurowania oraz zarządzania.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Wi-Fi 6 dla każdego

Nowa seria punktów dostępowych Zyxel Wi-Fi 6 obejmuje dwa modele wewnętrzne, NWA50AX i NWA90AX oraz model zewnętrzny NWA55AXE. Wszystkie te urządzenia pozwalają szybko, łatwo i niedrogo przejść na najnowszy standard Wi-Fi 6 bez wymiany istniejących kabli sieciowych. Do kluczowych zalet należą: większa przepustowość sieci bezprzewodowej i lepszy zasięg oraz obsługa równoległych transferów danych przy dużej liczbie jednocześnie podłączonych urządzeń końcowych.

Dostęp do internetu wszędzie, gdzie jest potrzebny 

Nowe urządzenia Zyxel NWA50AX i Zyxel NWA90AX umożliwiają rozszerzenie sieci na wszystkie lokalizacje, w których potrzebny jest dostęp do sieci lokalnej i Internetu. Wewnętrzne punkty dostępowe mają kompaktową konstrukcję z opcją montażu na ścianie lub suficie. Ponieważ obsługują standard Power over Ethernet (PoE), mogą łatwo zastąpić stare punkty dostępowe, które nie spełniają już wymagań wydajnościowych, funkcjonalnych i administracyjnych. Do zestawu dołączony jest zasilacz, który umożliwia instalację w lokalizacjach, gdzie zasilanie PoE jest niedostępne.

Wi-Fi pod otwartym niebem i niezawodna łączność między budynkami

Oprócz dwóch modeli wewnętrznych, w nowej serii jest też zewnętrzny punkt dostępowy NWA55AXE z klasą szczelności IP55. To znaczy, że urządzenie jest odporne na pyły i wilgoć. Pozwala on nie tylko korzystać z sieci Wi-Fi 6 pod otwartym niebem, ale jest również doskonałym rozwiązaniem przy tworzeniu niezawodnych łączy bezprzewodowych między budynkami, zapewniając większą przepustowość i duży zasięg sygnału dzięki wykorzystaniu technologii Zyxel Smart Mesh.

Kluczowe cechy nowych punktów dostępowych Zyxel:  

 • Dwa nadajniki radiowe do obsługi standardu łączności bezprzewodowej
 • Wi-Fi 6 (IEEE802.11ax/ac/n/g/b/a)
 • Przepustowość do 575 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 1200 Mb/s w paśmie 5 GHz
 • Obsługa nawet 8 oddzielnych sieci Wi-Fi z różnymi identyfikatorami SSID
 • Najnowszy standard bezpieczeństwa Wi-Fi z szyfrowaniem WPA3
 • Zarządzanie lokalne lub zdalne z wykorzystaniem chmury Nebula
 • Łatwa instalacja, konfiguracja i scentralizowane zarządzanie
 • Zasilanie Power over Ethernet (PoE)

Więcej informacji o nowych punktach dostępowych Wi-Fi 6 można znaleźć w witrynie internetowej firmy Zyxel. Nowe urządzenia są już w sprzedaży u dystrybutorów firmy Zyxel.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe