agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Bezprzewodowa drukarka HP LaserJet Pro P1102w

Bezprzewodowa drukarka HP LaserJet Pro P1102w

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Drukarki, skanery i akcesoria / 2011-03-28 10:45:00

Niedrogie, łatwe w instalacji, o niewielkich gabarytach, a jednocześnie wydajne i generujące wysokiej jakości wydruki urządzenie laserowe monochromatyczne HP LaserJet Pro P1102w szybko staje się ulubieńcem użytkowników - teraz także dzięki dodatkowej funkcji wifi, która umożliwia druk bezprzewodowy z laptopów i komputerów stacjonarnych.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

„Dla firm to proste i bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ podnosi nie tylko komfort pracy, ale też mobilność pracowników wewnątrz organizacji” - mówi mówi Robert Sekuła, Kierownik Grupy Produktów dla Biznesu w Dziale Druku i Przetwarzania Obrazu w HP Polska. "Rozszerzona wersja HP LaserJet Pro P1102w zachowała przy tym wszystkie najlepsze funkcjonalności dostępne w modelu bez wifi. „Dzięki zastosowaniu technologii HP Printer Auto-On/Auto-Off oraz Instant-On drukarka HP LaserJet Pro P1102w zużywa do trzech razy mniej energii” - dodaje Robert Sekuła i wyjaśnia: ”Funkcja Auto-Off automatycznie wyłącza drukarkę w ciągu minuty od zakończenia zadania drukowania. Z kolei Instant-On umożliwia błyskawiczne uruchomienie urządzenia i wygenerowanie dowolnego wydruku w zaledwie 8,5 sekundy po wyjściu z trybu uśpienia.”

Błyskawiczne samorozgrzanie oraz bezprzewody i szybki druk (18 stron na minutę) nie są jednak jedynymi atutami HP LaserJet Pro P1102w. Drukarka, pracując na oryginalnych tonerach HP, gwarantuje najwyższą jakość i niezawodność wydruków, co potwierdzają wyniki niezależnych badań QualityLogic (przy 100 proc. niezawodności oryginalnych tonerów HP do drukarek laserowych monochromatycznych HP, 2 na 5 zamienników okazało się wadliwych). Oprócz wysokiej jakości i rozdzielczości wydruków (przy zastosowaniu technologii FastRes nawet do 1200 x 1200 dpi), HP LaserJet Pro P1102w z podajnikiem na 150 arkuszy obsługuje formaty zarówno standardowe (m.in. A4, A5, A6, B5), jak i niestandardowe (od 147x211 mm do 216x356 mm), oferując przy tym druk dwustronny, druk papieru fotograficznego, kopert, etykiet, folii i pocztówek.

„Dzięki tak dużej wszechstronności HP LaserJet Pro P1102w świetnie nadaje się nie tylko do działów finansów i księgowości w dużych organizacjach, gdzie drukuje się wiele stron raportów i zestawień tabelarycznych, ale też do mniejszych firm, które, choć generują mniej dokumentów, to jednak oczekują uniwersalnego wsparcia. HP LaserJet Pro P1102 świetnie sprawdza się i w jednym i w drugim sektorze” - mówi Robert Sekuła.

 

* W badaniach QualityLogic, przeprowadzonych na zlecenie HP, porównano z czarnym tonerem HP (HP 36A i 64A) dziewięć tonerów oferowanych przez ActiveJet, Armor, BlackPoint, HQ Emstar, Lyreco, Pelikan, Sky Print, Solution Print i Xerox w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce do drukarek HP LaserJet P1505 i P4015. Badania przeprowadzono pod kątem jakości druku, niezawodności wkładów, pokrycia i przylegania tonera.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe