agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Biznesowe drukarki atramentowe Epson WorkForce AM-C nagrodzone

Biznesowe drukarki atramentowe Epson WorkForce AM-C nagrodzone

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Drukarki, skanery i akcesoria / 2023-09-25 12:51:12

Firma Epson otrzymała pięć gwiazdek w testach DataMaster. Przodujące laboratorium testujące drukarki biurowe przyznało to wyróżnienie dla serii kolorowych, wielofunkcyjnych, biznesowych drukarek atramentowych AM-C A3. Testerzy DataMaster stwierdzili, że są to: „po prostu najwydajniejsze drukarki atramentowe, jakie kiedykolwiek testowaliśmy — tak pod kątem druku dwustronnego, jak funkcji skanowania i  zszywania.. Urządzenia te są wydajniejsze od wielu konkurencyjnych urządzeń laserowych z wyższej półki”.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Seria została też wyróżniona za „wzorowe certyfikaty eko”, a w testach potwierdzono, że „urządzenia pobierają podczas drukowania zaledwie 115 Wat energii”.

DataMaster zwróciło też uwagę na sporadyczną konieczność wymiany materiałów eksploatacyjnych i jest zdania, że w porównaniu z tonerową konkurencją [1]oznacza to o połowę mniej wezwań serwisowych. To dodatkowo ogranicza wpływ na środowisko.

Robert Reszkowski z Epson tak skomentował te opinię: „Uznanie ze strony tak prestiżowego i niezależnego testera, jakim jest DataMaster, jest wspaniałą nagrodą za wysiłek, jaki włożyliśmy w zaprojektowanie urządzeń, które są nie tylko wydajne, ale też idą ścieżką zrównoważonego rozwoju w branży druku. Jesteśmy zaszczyceni tym wyróżnieniem”.

Seria Epson AM-C obejmuje wyposażone w stałą głowicę, biznesowe drukarki atramentowe o szybkości od 40 do 60 str./min z technologią drukowania bez użycia ciepła Epson Heat-Free. Urządzenia trafiły do sprzedaży w ubiegłym roku, uzupełniając lukę w ofercie produktów biznesowych Epson formatu A3.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe