agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Black Matt – nowy design urządzeń do zabudowy Miele

Black Matt – nowy design urządzeń do zabudowy Miele

DUŻE AGD / Piekarniki / 2024-06-07 10:59:06

Klasyczna czerń i matowe wykończenie to jeden z wiodących trendów we wnętrzach. Matowe urządzenia doskonale wpiszą się w ciemne, matowe fronty zabudowy kuchennej. Nowa linia serii bezuchwytowych urządzeń do zabudowy ArtLine w szlachetnym odcieniu czerni obsydian jest purystyczna i elegancka, a przy tym niezwykle uniwersalna, bo idealnie łączy się wieloma materiałami i kolorami. Premiera linii Black Matt zbiega się z jubileuszem 125-lecia marki, dlatego nowe urządzenia dostępne są w specjalnej ofercie. Modele 125 Gala Edition mają gwarancję przedłużoną o 125 tygodni.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Kolekcja Black Matt obejmuje piekarniki, kompaktowe kuchnie mikrofalowe, piekarniki parowe, szuflady do podgrzewania i szuflady do pakowania próżniowego, a także ekspresy do zabudowy i chłodziarki na wino. Nową linię kolorystyczną uzupełniają wyciąg kuchenny i wolnostojąca chłodziarko-zamrażarka, w pełni zintegrowane zmywarki z czarnym panelem oraz płyty indukcyjne ze specjalnym wykończeniem z czarnego matowego szkła ceramicznego.

Płyty indukcyjne ze szkłem ceramicznym MattFinish są wyjątkowo odporne na zarysowania i odciski palców. Ryzyko zarysowań zostało zmniejszone o 80% w stosunku do tradycyjnych modeli, płyty z matowym wykończeniem zachowują nieskazitelny wygląd przez długi czas. Nowa powierzchnia płyt zapobiega powstawaniu odcisków palców, urządzenie łatwiej więc utrzymać w czystości. Oznaczenia stref gotowania są dyskretne, podkreślają subtelny design urządzeń. Matowe wykończenie jest dostępne w dwóch modelach – z klasyczną płytą grzewczą i ze zintegrowanym wyciągiem.

Wyciąg podszafkowy z linii Black Matt to kolejna minimalistyczna odsłona nowej linii. Funkcja DynamicWhite pozwala dopasować oświetlenie płyty grzewczej do otoczenia – za pomocą aplikacji możesz regulować diody LED tak, by dawały ciepłe lub zimne światło o różnym natężeniu. Energooszczędny silnik ECO jest niezwykle wydajny, a przy tym wyjątkowo cichy.

Bezuchwytowa matowoczarna chłodziarka do wina zapewnia miejsce na 18 butelek. Urządzenie do zabudowy jest wyposażone w filtr Active AirClean, elastyczne półki z drewna bukowego FlexiFrame i oświetlenie LED. Otwiera się dzięki funkcji Push2open. Z kolei wolnostojącą chłodziarko-zamrażarkę otworzysz wyjątkowo łatwo dzięki technologii Click2Open. Model posiada klasę efektywności energetycznej A – jest wyjątkowo ekologiczny dzięki systemowi PerfectFresh Pro.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe