agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Blendery Philips Avance

Blendery Philips Avance

MAŁE AGD / Blendery / 2017-06-29 18:26:29

Nowe blendery Philips Avance blendują składniki o 50% dokładniej w porównaniu do poprzedniego blendera Philips Avance. Moc 1400 W, szybkość 35 000 obr./min i technologia ProBlend 6 3D są świetną motywacją do przygotowywania smacznych koktajli i spożywania większej ilości warzyw i owoców. Przekonaj się sam!

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Pomimo że warzywa i owoce są naturalnym źródłem cennych witamin i minerałów, spożywa się ich zbyt mało. Jak to zmienić? Świetnym sposobem na zwiększenie ilości warzyw i owoców w codziennej diecie jest przygotowywanie smacznych koktajli i smoothies w domu. Pomogą w tym blendery kielichowe, które pozwolą na przygotowanie gęstych, gładkich i smacznych smoothie. Dzięki swoim parametrom blendery Philips Avance HR3655 i HR3652 sprawiają, że przygotowywanie domowych koktajli będzie przyjemnością!

Nowe blendery Philips Avance dokładne blendują wszystkie składniki dzięki silnikowi o dużej mocy 1400 W i szybkości 35 000 obr./min. Urządzenia posiadają tryb ręczny z różnymi opcjami prędkości oraz wstępnie ustawiony program ułatwiający przygotowywanie domowych koktajli. W dodatku technologia miksowania ProBlend 3D sprawia, że blendery uwalniają duże ilości składników odżywczych łatwo przyswajalnych przez Twój organizm.

Dodatkowo do modelu HR3655 dołączono 2 tritanowe pojemniki na koktajl o poj. 600 ml, w których najpierw zblendujesz swój koktajl, a następnie z łatwością zabierzesz ze sobą, gdy wychodzisz. To zatem jeszcze mniej wysiłku, gdy możesz blendować bezpośrednio w bidonie. Pojemniki możesz wykorzystać też do przechowywania na później w lodówce. W ten sposób porcją witamin i minerałów Ty i Twoi bliscy możecie cieszyć się zarówno w domu, jak i w pracy lub podróży. Dzięki temu zawsze wiesz, z jakich składników zrobiony jest Twój koktajl!

Koktajle to świetny pomysł na drugie, a nawet pierwsze śniadanie, więc pomyśl o zabieraniu ich do pracy. - Dostarczają nam dobrej porcji energii (pochodzącej z naturalnych cukrów zawartych w owocach), błonnika (w końcu wkładamy tam całe warzywa i owoce, najlepiej razem ze skórką) oraz białka (jeżeli dodamy do nich porcję mleka roślinnego, orzechów, ziaren czy jogurtu) - mówi Agata Ziemnicka-Łaska, dietetyczka i ekspert żywieniowy Philips. Dobrym pomysłem jest łączenie warzyw i owoców. W ten sposób z łatwością zjesz zalecane 5 porcji warzyw i owoców dziennie, a potrawa będzie lekka i przyjemnie słodka.

Domowe koktajle będziesz robić tym chętniej, że blendery Philips Avance są łatwe w myciu. Wszystkie elementy urządzeń oprócz korpusu i ostrza można myć w zmywarce, a samo ostrze odepniesz dołem od kielicha i przepłuczesz pod kranem.

Rekomendowana ceny blenderów Philips Avance wynoszą:

źródło: philips/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe