agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
BRAUN WPROWADZA SERIES X – JEDNO URZĄDZENIE DO GOLENIA, STYLIZACJI I PRZYCINANIA ZAROSTU

BRAUN WPROWADZA SERIES X – JEDNO URZĄDZENIE DO GOLENIA, STYLIZACJI I PRZYCINANIA ZAROSTU

ZDROWIE I URODA / Trymery / 2021-11-25 11:08:54

Marka Braun świętuje w tym roku swoje 100-lecie i poszerza ofertę pielęgnacyjną dla mężczyzn. Braun Series X to wielofunkcyjny zestawy do golenia, przycinania i stylizacji zarostu na twarzy i ciele dla mężczyzn.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Nowy, wszechstronny trymer od Braun został zaprojektowany, aby pomóc użytkownikom płynnie przechodzić między unikalnymi i ewoluującymi stylami. Z pomocą tego urządzenia włosy będą wyglądały tak, jak powinny, niezależnie od stylizacji. Ułożone i przycięte, nieokiełznane i swobodnie się układające oraz wszystko pomiędzy: Braun Series X zapewnia łatwość, szybkość i komfort przy każdym pociągnięciu.

Unikalne cechy Braun Series X pomogą osiągnąć użytkownikom praktycznie każdą stylizację  – od prostego zarostu po precyzyjne przycinanie wymagające konturowania i  wyznaczania linii, dzięki:

  •  Innowacyjnemu ostrzu 4D Jedno ostrze z 4 elementami tnącymi, na które składają się 2 trymery boczne i 2 strefy golenia centralnego pracujące z częstotliwością 450 ruchów na sekundę. Ostrze 4D ze stali nierdzewnej pozostaje ostre nawet do 6 miesięcy, w przypadku dwóch pełnych zabiegów golenia tygodniowo*.
  • 5-ciu nasadkom w zestawie  Urządzenie pozwala na łatwe, szybkie i wygodne golenie na gładko nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. Z łatwością można uzyskać także pożądaną długość dzięki nasadkom o długościach 1, 2, 3 i 5 mm do twarzy oraz 3 mm i 0 mm – SkinGuard, do ciała. Nasadka SkinGuard (0 mm) chroni skórę nawet w najbardziej delikatnych miejscach na ciele – od klatki piersiowej, pach i pachwin po twarz, szyję i brwi.
  • Ruchomej głowicy Flex Dopasowuje się do kształtu twarzy i ciała, co jest szczególnie przydatne podczas pielęgnacji trudno dostępnych obszarów.
  • 45-minutowemu czasowi pracy po jednorazowym ładowaniu O niskim stanie naładowania baterii poinformuje wskaźnik na urządzeniu.
  • 100% wodoodpornej konstrukcji  Golenie i stylizacja zarostu za pomocą Braun Series X mogą odbywać się zarówno na sucho, jak i na mokro, a do czyszczenia wystarczy bieżąca woda.
  • Gumowej, antypoślizgowej rączce  Zapewnia wysoki komfort użytkowania i pewność każdego ruchu.

Od ostrzy 4D po gładką rękojeść, każda funkcja nowego trymera Braun Series X zapewnia użytkownikom wygodną pielęgnację i precyzyjne rezultaty – na każdym poziomie umiejętności.

Braun Series X, cena sugerowana – od 279 zł w zależności od modelu.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe