agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Brother DCP-7055: tanie, monochromatyczne laserowe urządzenie wielofunkcyjne

Brother DCP-7055: tanie, monochromatyczne laserowe urządzenie wielofunkcyjne

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Drukarki, skanery i akcesoria / 2011-05-23 12:41:00

Firma Brother, wprowadza na rynek nowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne. DCP-7055 to czarno-biała drukarka, skaner oraz ksero w kompaktowej obudowie. Wysoka prędkość druku, duża oszczędność energii i wielozadaniowość to tylko kilka cech, dzięki którym to urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem dla małych biur i użytkowników domowych.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Więcej w krótszym czasie

DCP-7055 drukuje z prędkością do 20 stron na minutę, a pierwsza strona gotowa jest już po 10 sekundach. Wysoką jakość wydruków gwarantuje rozdzielczość wynosząca 2 400 x 600 dpi. Nowe urządzenie posiada duży podajnik papieru na 250 arkuszy pozwalający na efektywne przygotowanie dokumentów bez konieczności częstego uzupełnianie papieru oraz podajnik ręczny, który umożliwia dokładny druk na kopertach każdej wielkości.

Niższe koszty

Kontrolę kosztów związanych z drukowaniem umożliwia funkcja druku kilku stron (2,4,9,16 lub 25) na jednym arkuszu. Toner dostępny dla tej drukarki pozwala na wydruk 1000 stron, a funkcja Toner Save Mode pomaga zmniejszyć jego zużycie. Dodatkowo podczas trybu uśpienia DCP-7055 zmniejsza pobór energii do 0.9 W, dzięki czemu jest ono najbardziej wydajnym energetycznie laserowym urządzeniem wielofunkcyjnym Brother.

Zawansowane funkcje

Zarządzanie dokumentami w firmie ułatwia opcja skanowania do poczty e-mail, obrazu, czy pliku OCR. DCP-7055 wyposażone zostało również w 2 - linijkowy wyświetlacz LCD ułatwiający jego obsługę. Dodatkowo nowe urządzenie pozwala na drukowanie broszur w formacie A5.

W zgodzie ze środowiskiem

Wszystkie urządzenia laserowe Brother posiadają oddzielny bęben i toner, które można niezależnie wymieniać. Niski pobór energii, wydajność oraz ograniczony poziom hałasu potwierdza certyfikat ekologiczny „Energy Star”.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe