agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Brother HL-2130: Kompaktowa wydajna drukarka laserowa

Brother HL-2130: Kompaktowa wydajna drukarka laserowa

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Drukarki, skanery i akcesoria / 2011-05-22 10:33:00

Firma Brother, wprowadza na rynek kolejny model z nowej rodziny drukarek laserowych, które oferują biurom różnej wielkości szereg możliwości w konkurencyjnej cenie. HL-2130 to najnowszy model czaro-białej kompaktowej drukarki laserowej, która zapewnia profesjonalne wydruki oraz niskie koszty użytkowania.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

HL-2130 drukuje z prędkością do 20 stron na minutę, a pierwsza strona gotowa jest już po 10 sekundach. Wysoką jakość wydruków gwarantuje rozdzielczość wynosząca 2 400 x 600 dpi. Drukarka posiada również duży podajnik papieru na 250 arkuszy pozwalający na efektywne przygotowanie dokumentów bez konieczności częstego uzupełnianie papieru oraz podajnik ręczny, który umożliwia dokładny druk na kopertach każdej wielkości.

Niższe koszty

Niski pobór energii na poziomie 0.913 kWh (tygodniowo) przekłada się na niższe koszty działalności firmy. Kontrolę kosztów związanych z drukowaniem umożliwia również umieszczenie kilku stron (2,4,9,16 lub 25) na jednym arkuszu. Toner dostępny dla tej drukarki pozwala na wydruk 1000 stron, a funkcja Toner Save Mode pomaga zmniejszyć jego zużycie.

W zgodzie ze środowiskiem

Wszystkie drukarki laserowe Brother posiadają oddzielny bęben i toner, które można niezależnie wymieniać. Niski pobór energii, wydajność oraz ograniczony poziom hałasu potwierdzają certyfikaty ekologiczne takie jak „Energy Star” czy „Der Blaue Engel”. Urządzenie posiada dwuletnią gwarancję (istnieje możliwość przedłużenia okresu gwarancji do 3 lat na naprawę u klienta, po zarejestrowaniu na stronie www.brother.pl).

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe