agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Brother wprowadza na rynek technologię trwałego drukowania MAXIDRIVE, dzięki której uzyska najszybszą prędkość drukowania w historii marki

Brother wprowadza na rynek technologię trwałego drukowania MAXIDRIVE, dzięki której uzyska najszybszą prędkość drukowania w historii marki

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Drukarki, skanery i akcesoria / 2022-03-01 10:54:56

Nowe urządzenia atramentowe w portfolio Brother będą wyposażone w MAXIDRIVE, technologię druku atramentowego nowej generacji, która zapewni użytkownikom wysoką prędkość drukowania.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Opatentowany przez firmę Brother chip drukujący MAXIDRIVE wykorzystuje unikalny podwójny transformacyjny system piezoelektryczny, który polega na wstrzykiwaniu odpowiedniej ilości atramentu w krótszym czasie, co pozwala na uzyskanie najszybszej w historii firmy Brother prędkości drukowania. Chip sprawia również, że urządzenia są bardziej wytrzymałe, umożliwiając do 200% więcej wydruków*, dając użytkownikom wydajne i ekologiczne sprzęty drukujące” – komentuje Yoshitsugu Morita, inżynier wykonawczy i projektant technologii MAXIDRIVE w Brother Industries.

MAXIDRIVE zwiększy prędkość drukowania urządzeń Brother nawet o 150%*, jednocześnie poprawiając jakość druku i wytrzymałość urządzenia. Technologia ma zostać zastosowana w szerokiej gamie drukarek atramentowych na początku 2022 roku.

*w porównaniu z poprzednimi modelami

Zaktualizowane prędkości modeli**

·         Nowy: MFC-J6955DW (ESAT: 30/30ipm) (BK/CYM)

·         Poprzedni: MFC-J6945DW (ESAT: 22/20ipm)

**200% więcej wydruków oraz nawet o 150% większa prędkości drukowania

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe