agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
BSH, jeden z największych producentów AGD na świecie, inwestuje w nowoczesne narzędzia do zarządzania

BSH, jeden z największych producentów AGD na świecie, inwestuje w nowoczesne narzędzia do zarządzania

DUŻE AGD / Akcesoria AGD / 2020-10-09 09:24:31

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., globalny producent sprzętu AGD, wdrożył rozwiązanie Gavdi Time Management Platform do zarządzania czasem pracy oraz jego analizy w oparciu o technologię SAP Fiori. Dzięki temu menedżerowie zyskali nowoczesne, zintegrowane narzędzie zapewniające kontrolę nad grafikami oraz rozliczeniem czasu pracy, a pracownicy możliwość jego bieżącej weryfikacji, wnioskowania o wybrane nieobecności oraz godziny nadliczbowe. Wszystko to z poziomu przeglądarki internetowej. Za realizację projektu odpowiadała firma Gavdi Polska.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

– Potrzebowaliśmy intuicyjnego i nowoczesnego narzędzia, które docelowo mogło zastąpić dotychczasowy system, który nie spełniał już wszystkich naszych oczekiwań. Z tego względu zdecydowaliśmy się na wdrożenie rozwiązania umożliwiającego dostęp do najważniejszych informacji, niezależnie od czasu i miejsca. Teraz dzięki zaawansowanym funkcjonalnościom narzędzia Gavdi i interfejsu SAP Fiori nasi menadżerowie mogą zarządzać skuteczniej pracownikami oraz ich czasem pracy z poziomu przeglądarki internetowej – podkreśla Agnieszka Konarzewska, Head of HR z BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

W ramach wdrożenia BSH skorzystało z autorskiego prekonfigurowanego narzędzia do optymalizacji procesów w obszarze czasu pracy, czyli Gavdi Time Management Platform. Usprawniło to zarządzanie, proces planowania, ewidencję i analizę czasu pracy w odniesieniu do szczegółowych przepisów Kodeksu Pracy oraz wynikających z wewnętrznych uregulowań firmy. Dzięki temu, menedżerowie BSH mogą kompleksowo i efektywnie zarządzać wewnętrznymi danymi firmy dotyczącymi czasu pracy.

– Projekt rozpoczął się w październiku 2017 roku. Rozwiązanie dla pracowników administracyjnych oddziału warszawskiego uruchomiono w czerwcu 2018. Z kolei od stycznia do listopada 2019 systemem objęci zostali stopniowo także pracownicy pozostałych lokalizacji z działów administracyjnych oraz produkcyjnych – mówi Tomasz Franielczyk, Kierownik Projektu z ramienia Gavdi Polska. – W efekcie wdrożenia klient otrzymał wachlarz funkcjonalności, które umożliwiają zarówno obsługę procesu planowania, jak i rozliczania czasu pracy. A wszystko zgodnie z obowiązującymi standardami i najlepszymi praktykami – dodaje Tomasz Franielczyk.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group. Firma oferuje na polskim rynku portfolio AGD marek Bosch, Siemens i Gaggenau, a także usługi cyfrowe jak ekosystem Home Connect. BSH posiada w Polsce 6 fabryk. W 3 łódzkich zakładach produkowane są pralki, zmywarki i suszarki do ubrań, w 2 wrocławskich piekarniki i lodówki, a w podrzeszowskim Głogowie Małopolskim małe AGD. BSH w Polsce oprócz produkcji posiada centra usług wspólnych. Pracują one na potrzeby BSH na całym świecie w takich obszarach jak: usługi informatyczne, księgowe, handel zagraniczny czy centralne zakupy. BSH w Polsce rozwija także Centrum Badań i Rozwoju (R&D) w Łodzi i Rzeszowie oraz Centrum Kompetencyjne Digital & E-Commerce.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe