agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Budżetowa marka urządzeń sieciowych Mercusys wprowadza do sprzedaży system WiFi Mesh Halo S3

Budżetowa marka urządzeń sieciowych Mercusys wprowadza do sprzedaży system WiFi Mesh Halo S3

SPRZĘT RTV / Smart home / 2019-08-29 14:24:30

Połączenie kilku współpracujących ze sobą urządzeń Halo S3 pozwala stworzyć wydajny, jednolity system Wi-Fi, pokrywający siecią nawet duże mieszkania, czy domy o powierzchni do 200m2. Zaledwie dwie jednostki wystarczą, by cieszyć się dobrym zasięgiem sieci w niemal każdym zakątku domu, a w razie potrzeby system można rozbudować o kolejne routery Halo S3. Dzięki zaawansowanej technologii Mesh jednostki Halo tworzą sieć Wi-Fi z jedną nazwą
i jednym hasłem.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Router Halo S3, działający w paśmie 2,4 GHz pozwala na uzyskanie prędkości sieci do 300Mb/s i może obsłużyć nawet 40 urządzeń  bezprzewodowych. Do podłączenia urządzeń kablowych służą wbudowane w każdą jednostkę Halo S3 dwa porty Ethernet.

Wystarczy zaledwie kilka minut, by skonfigurować domową sieć, dzięki której podczas przemieszczania się po domu, tablet czy smartfon nie straci połączenia z routerem. Dzięki intuicyjnemu panelowi konfiguracyjnemu, instalacja i zarządzanie systemem Halo S3 nie sprawią żadnych problemów, nawet mało zaawansowanym użytkownikom. Co ciekawe, system Halo S3 posiada funkcję autonaprawy. Oznacza to, że w przypadku problemu z którymś z urządzeń, system automatycznie przekieruje dane do innego urządzenia Halo S3 tak, aby połączenie nie zostało zerwane.

Halo S3 wyposażono w funkcję ochrony rodzicielskiej, która pozwala na monitorowanie czasu spędzonego w sieci oraz treści, do których mają dostęp wszyscy członkowie rodziny.

Ogromnym atutem Halo S3 jest jego cena. Opakowanie zawierające dwie jednostki Halo to koszt niespełna 140 zł.

Więcej informacji na temat systemu Halo S3 dostępnych jest na stronie.  Wszystkie urządzenia marki Mercusys objęte są dwuletnią gwarancją.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe