agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Candy wprowadza na polski rynek nową serię pralek i pralko-suszarek

Candy wprowadza na polski rynek nową serię pralek i pralko-suszarek

DUŻE AGD / Pralki / Suszarki / 2019-09-03 10:23:10

Candy wprowadza na polski rynek nową serię pralek oraz pralko-suszarek - RapidO. Są to sprzęty, które doskonale łączą innowacyjność i funkcjonalność. Oprócz szeregu inteligentnych funkcji, urządzenia wyróżnia szybki program prania, dzięki któremu można wykonać jeden cykl w zaledwie 39 minut.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Seria pralek i pralko-suszarek Candy RapidO została zaprojektowana z myślą o komforcie użytkowania. Dzięki tym urządzeniom pranie będzie szybką czynnością, która nie sprawia żadnych problemów, przy jednoczesnym uzyskaniu doskonałych efektów. Wszystko po to, aby użytkownicy mieli więcej czasu na odpoczynek i przyjemności.

Nowy, intuicyjny wymiar prania i suszenia

Urządzenia wyróżnia elegancki, nowoczesny design, ale także bardzo wygodna obsługa. Załadunek pralki oraz wyjmowanie rzeczy z bębna nigdy nie było tak proste. Seria pralek i pralko-suszarek Candy RapidO została wyposażona w najwyżej umieszczony i największy otwór drzwiowy na rynku. Zmniejsza to wysiłek wkładania i wyjmowania odzieży z bębna. Użytkownicy docenią także dwie możliwości sterowania tj. standardowy wyświetlacz oraz zupełnie nowy, elektroniczny panel sterowania, umiejscowiony w obrębie drzwi pralki (nie musimy się już schylać, sterujemy sprzętem w pozycji wyprostowanej). Ponadto Aplikacja Candy simpli-Fi umożliwia m.in. tworzenie własnych programów prania i suszenia oraz zdalne sterowanie urządzeniem. Przebywając poza domem można uruchamiać pranie, sprawdzać stan techniczny sprzętu oraz otrzymywać informację o konieczności wyczyszczenia filtra.  

Z myślą o oszczędności czasu użytkownika, RapidO stawia na szybkie i skuteczne pranie – posiada aż 9 szybkich programów. Szczególnie warto zwrócić uwagę na Daily 39’, dzięki któremu można wykonać pranie codzienne w niecałe 40 minut. KG Detector pozwala dobrać najlepsze parametry prania - urządzenie dostosowuje ilość wody, rytm obrotów bębna
i prędkość wirowania do rodzaju tkanin. Wykrywa również obecność piany i w razie potrzeby zwiększa ilość wody podczas płukania. Dzięki funkcjom parowym zminimalizowana zostanie ilość zagnieceń na ubraniach, co ułatwi także ich prasowanie. Ponadto pralki i pralko-suszarki Candy RapidO zostały wyposażone w cichy i trwały silnik inwerterowy. Sprzęty są zatem wydajne i energooszczędne. Warto zwrócić również uwagę na możliwość dołożenia prania w trakcie pracy urządzenia.

Rewolucyjna funkcja Snap & Wash

Najinteligentniejszy i najprostszy sposób na pranie zapewnia zupełnie nowa funkcja Snap & Wash. Wystarczy zrobić zdjęcie prania za pomocą smartfona, a aplikacja dobierze odpowiedni program, tak aby uzyskać najlepsze efekty w najkrótszym czasie. Dzięki wykorzystaniu Sztucznej Inteligencji, aplikacja jest w stanie rozpoznać pranie - wyróżnić kolory oraz gabaryty, a następnie zasugerować rozwiązanie dostosowane do potrzeb użytkownika.

Korzystając z Asystenta Głosowego można zadać pralce pytania dotyczące naszego prania. Urządzenie podpowie jak wybrać odpowiednie ustawienia dla danego rodzaju tkanin oraz kolorów. Aplikacja oferuje również przydatne wskazówki - jak usuwać plamy,  w jaki sposób dbać o swoje ubrania oraz pomaga w odkrywaniu wszystkich przydatnych funkcji.

Pralki i pralko-suszarki Candy RapidO są dostępne w RTV Euro AGD oraz Media Expert w cenach od 1399 zł (pralka) do 2299 zł (pralko-suszarka).

Więcej informacji można znaleźć na stronie candy.pl.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe