agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Canon odświeża linię i-SENSYS, umożliwiając partnerom handlowym wyposażenie większej liczby małych  firm w bezpieczne, wydajne rozwiązania

Canon odświeża linię i-SENSYS, umożliwiając partnerom handlowym wyposażenie większej liczby małych firm w bezpieczne, wydajne rozwiązania

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Drukarki, skanery i akcesoria / 2022-07-29 18:34:31

Canon Europe wprowadza do oferty i-SENSYS trzy nowe modele: dwa z serii kolorowych urządzeń wielo­funk­cyjnych MF750 oraz LBP673Cdw, kolorową drukarkę jednofunkcyjną. Urządzenia te wyposażono w nowe technologie zamknięte w kompaktowej obudowie. Zapro­jektowano je specjalnie dla użytkowników z segmentu MŚP i SOHO (małe biuro/ biuro domowe). Wyposażono je w najnowsze funkcje poprawiające bezpieczeństwo, produktywność i łącz­ność. 

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Zwiększanie możliwości sprzedaży poprzez zaspokojenie potrzeb niewielkich firm

Pracownicy z sektorów MŚP i SOHO coraz częściej poszukują ekonomicznych, wydajnych rozwiązań, które zaspokoją ich zróżnicowane i rosnące potrzeby. Dynamicznie zmieniające się otoczenie (na przykład handel detaliczny) często wymaga szybkiego drukowania lub skanowania dokumentów we wspólnej przestrzeni roboczej. Nowe urządzenia i-SENSYS, za pomocą łatwej łączności z chmurą, pozwa­lają partnerom zmaksymalizować potencjał sprzedaży dzięki prostej funkcjonalności i elastyczności.

– Innowacja jest kluczem do zaspokojenia zmieniających się potrzeb klientów. Dlatego w tym roku odświeżyliśmy większość gamy i-SENSYS, aby zapewnić optymalizację naszych urządzeń pod kątem rosnących wyma­gań użytkowników i wsparcia dla społeczności naszych partnerów w poszerzaniu ich szans rynkowych – pod­kreś­la Hiro Imamura, wiceprezes ds. marketingu i innowacji w dziale druku cyfrowego i rozwiązań w Canon Europe.

Umocnienie pozycji MŚP dzięki zwiększającym produktywność funkcjom klasy premium

Nowa seria MF750 oferuje prędkość drukowania do 33 stron/min i skanowania do 100 obrazów/min, tym samym wkraczając na wyższy poziom wydajności. Urządzenia mogą również obsługiwać różnorodne nośniki, idealnie wpisując się w potrzeby osób, które codziennie pracują z dokumentami o różnych wymiarach, takimi jak para­gony czy etykiety.

Prosta konfiguracja krok po kroku i usprawniony proces łączenia się z siecią Wi-Fi pozwala bez trudności podłączyć i użytkować urządzenia bez konieczności posiadania fachowej wiedzy informatycznej. To idealne rozwiązanie dla firm, które nie korzys­tają z wyspecjalizowanego wsparcia technicznego. Natywna łączność z chmurami Dropbox, Google Drive i OneDrive upraszcza bieżące prowadzenie działalności biznesowej, umożliwiając drukowanie i skanowanie bezpośrednio z pamięci masowej w chmurze. Jednocześnie gwarantując centralizację zarządzania drukiem dzięki obsłu­dze Microsoft Universal Print.

Urządzenia wyposażone są w zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, w tym funkcję bezpiecznego drukowania z użyciem kodu PIN, która ogranicza dostęp do poufnych dokumentów, oraz funkcję weryfikacji po uruchomieniu, która zapewnia ochronę urządzenia przed złośliwymi atakami.

W nowych modelach zmniejszono również rozmiary i wagę, aby ograniczyć zużycie CO2 podczas transportu. W połączeniu z opakowaniami stworzonymi z myślą o zrównowa­żonym rozwoju pozwala to partnerom wykazać się swoim zaangażowaniem poprzez bardziej zrównoważoną ofertę produktów.

Więcej informacji na temat wprowadzonych produktów znajduje się pod poniższymi linkami:

Urządzenia z serii MF750: https://www.canon.pl/business/products/office-printers/multifunction/colour/i-sensys-mf750-series/

Drukarka LBP673Cdw: https://www.canon.pl/business/products/office-printers/single-function/colour/i-sensys-lbp673cdw/

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe