agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Canon rozszerza ofertę produktów biurowych o nowe modele i- SENSYS oraz i- SENSYS X

Canon rozszerza ofertę produktów biurowych o nowe modele i- SENSYS oraz i- SENSYS X

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Drukarki, skanery i akcesoria / 2024-02-02 15:37:16

Canon Europe ogłasza rozszerzenie oferty o sześć nowych urządzeń A4, będących ulepszonymi wersjami bestsellerowych drukarek i-SENSYS i i-SENSYS X.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Wprowadzone do oferty modele drukarek to gwarancja niezawodnego działania i łatwego serwisowania. Nowe urządzenia z serii i-SENSYS i i-SENSYS X wykorzystują najbardziej zaawansowane technologie dostępne na rynku, zarówno jeśli chodzi o sprzęt, jak i oprogramowanie, a także zastosowane rozwiązania. Zapewnią firmom dodatkowe korzyści dzięki szeregowi ulepszonych funkcji, które przekładają się na: szybsze skanowanie, niższe zużycie energii, łatwiejsze w użyciu interfejsy i większe bezpieczeństwo.

Ponadto odświeżoną serię i-SENSYS X wyposażono w funkcje ułatwiające zarządzanie dokumentami i danymi – jedną z nich jest kompatybilność z nagradzanym oprogramowaniem uniFLOW Online firmy Canon. Jest to zaawansowane i bezpieczne rozwiązanie do druku i skanowania, umożliwiające organizacjom zarządzanie całym środowiskiem drukowania za pośrednictwem chmury.

Nowe urządzenia wzbogacają ofertę sprzętu będącego sercem ekosystemu usług transformacji cyfrowej Canon [DTS, Digital Transformation Services] – dzięki nim klienci przeniosą swoje strategie DTS na wyższy poziom.

Z myślą o zrównoważonym rozwoju

Serie i-SENSYS i i-SENSYS X należą do wielokrotnie nagradzanej gamy urządzeń laserowych A4 od firmy Canon, którą organizacja Keypoint Intelligence uznała niedawno za najbardziej energooszczędną markę urządzeń laserowych A4[1]. Nowo wprowadzone modele potwierdzają, że to wyróżnienie przyznano firmie Canon nieprzypadkowo. Charakteryzują się one jeszcze niższym współczynnikiem TEC w porównaniu z poprzednikami – wynosi on jedynie do 0,39 kWh. Urządzania dają też możliwość stosowania tonera w niższych temperaturach, co pozwala jeszcze efektywniej ograniczać zużycie energii.

Wysokiej klasy funkcje bezpieczeństwa

Ulepszone modele i-SENSYS i i-SENSYS X wyposażono w niezawodne funkcje bezpieczeństwa, które pomagają zapewnić poufność przetwarzanych informacji. W nowych urządzeniach fabrycznie zainstalowano najnowsze oprogramowanie sprzętowe, co zwiększa bezpieczeństwo dokumentów. Przyszłe jego aktualizacje pobiorą się natomiast automatycznie, co jeszcze bardziej poprawi ochronę danych firmy przed potencjalnymi zagrożeniami.

Duża wydajność i trwała jakość

Dzięki wygodnemu w użyciu wyświetlaczowi i wyjątkowej jakości druku nowe urządzenia i-SENSYS i i-SENSYS X sprawdzą się doskonale w dynamicznych środowiskach pracy. Firmy docenią również czas nagrzewania drukarek, średnio krótszy niż cztery sekundy, a także szybkość skanowania (do 190 obrazów na minutę). Kolejną mocną stroną tych modeli jest wydajność skanowania: czas odczytu dokumentów skrócił się aż o 30% w porównaniu z ich poprzednikami.

– W dzisiejszych czasach nowoczesne firmy powinny być smart. Muszą funkcjonować bezpiecznie i wydajnie, jednocześnie uważnie analizując możliwości działań na rzecz zrównoważonego rozwoju – podkreśla Marc Bory, Vice President, Head of DP&S (Digital Printing & Solutions) Marketing and Innovation w Canon Europe. – Nasza nowa seria drukarek doskonale wpisuje się w szerokie portfolio Canon. Te wiodące na rynku urządzenia energooszczędne z pewnością zaspokoją potrzeby naszych klientów. Modele i-SENSYS i i-SENSYS X zapewniają wysoką wydajność, niezawodne zabezpieczenia oraz doskonałą jakość, dzięki którym firmy mogą działać lepiej i sprawniej.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe