agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Canon wprowadza na rynek pierwszy kompaktowy dalmierz laserowy dla golfistów z wbudowaną kamerą

Canon wprowadza na rynek pierwszy kompaktowy dalmierz laserowy dla golfistów z wbudowaną kamerą

SPRZĘT FOTOGRAFICZNY / Kamery / 2024-05-21 12:44:32

Wraz z końcem chłodów zapaleni golfiści szykują się do oddania pierwszego uderzenia na swoim ulubionym polu. Tymczasem firma Canon zapowiada dziś model PowerShot GOLF – poręczny, zaawansowany dalmierz laserowy z funkcją kamery, stworzony właśnie z myślą o golfistach – zarówno profesjonalistach, jak i amatorach pragnących poprawiać swoje wyniki.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Produkt ten stanowi debiut marki Canon w świecie akcesoriów golfowych. Kombinacja zaawansowanych możliwości pomiaru odległości z technologią utrwalania obrazu oferuje maksimum korzyści. Kieszonkowych rozmiarów PowerShot GOLF zapewnia golfistom szybkie i dokładane odczyty odległości, pozwalając im jednocześnie na dokumentowanie rozgrywki dzięki prostej w użyciu kamerze.

Szybkie, precyzyjne pomiary – za każdym razem

PowerShot GOLF oferuje dokładne odczyty odległości w krótkim czasie. Laser o wysokiej precyzji i funkcja pin-lock pozwalają zmierzyć odległość do najbliższego obiektu, gdy w polu widzenia wykryte zostaną też inne obiekty.

Dzięki krystalicznie czystej, jasnej optyce o 6-krotnym powiększeniu optycznym i możliwości dodatkowego powiększenia cyfrowego golfista jest w stanie dostrzec znacznie więcej szczegółów pola. W ten sposób może zwiększać swoje szanse na poprawę handicapu zarówno na znanych, jak i nieznanych obiektach. Korzystając z 12-krotnego powiększenia cyfrowego gracze mogą bliżej przyjrzeć się flagom, greenom, bunkrom i innym przeszkodom. Daje im to szeroki ogląd pola, co z kolei pomaga w lepszym doborze strategii i kija golfowego.

Potężne narzędzie w kieszeni

PowerShot GOLF jest lekki i kompaktowy. Zmieści się w każdej kieszeni, więc łatwo przenosi się go między kolejnymi uderzeniami – z miejsca na miejsce, nie martwiąc się o wygodę. Co więcej, cechuje się klasą wodoodporności IPX4, dlatego korzystać z niego można także w deszczowe dni.

Jako jeden z najlżejszych dalmierzy na rynku może towarzyszyć golfiście w każdej sytuacji. Posiada wbudowany akumulator o długim czasie pracy, który można wygodnie doładować przez gniazdo USB-C.

Wybierz właściwy kij

Dzięki precyzyjnym i wiarygodnym odczytom odległości PowerShot GOLF pozwala golfiście gruntownie poznać pole i optymalnie dobrać kij do każdego uderzenia. Odległość można również skorygować o nachylenie terenu, korzystając z opcjonalnej funkcji Slope Mode.

Slope Mode uwzględnia różnice wysokości, oferując lepszy ogląd pola golfowego. Oblicza odległości w trybie „plays like”, dostarczając golfiście danych pozwalających z przekonaniem sięgnąć po właściwy kij.

Rejestruj i doskonal się

Golfiści mogą robić zdjęcia i filmować dołki z nałożoną informacją o odległości. Funkcja ta pozwala tworzyć własny dziennik pola golfowego, który można uzupełniać o notatki głosowe z analizą poszczególnych uderzeń.

W razie wątpliwości co do zgodności z regułami gry golfiści mogą skorzystać z kamery w celu udokumentowania miejsca zatrzymania się piłki, jej położenia lub napotkanych przeszkód. Dowody w postaci zdjęć lub filmów pomagają rozstrzygać spory i przyczyniają się do tego, że gra przebiega w sposób uczciwy.

Wbudowana kamera idealnie nadaje się do fotografowania i nagrywania filmów – można więc na bieżąco dokumentować niezapomniane chwile, na dłużej zapamiętać szczegóły pola golfowego, ale też śledzić swoje postępy w celach szkoleniowych, czy podzielić się w mediach społecznościowych nagraniem zwycięskiego uderzenia.

Doskonała optyka

Dalmierz wyposażono w wysokiej jakości optykę, jasny wizjer elektroniczny i technologię stabilizacji obrazu, co zapewnia wyraźny, stabilny i pełen szczegółów ogląd pola golfowego.

Stabilność obrazu pozwala na precyzyjniejsze pomiary odległości, szczególnie gdy próbujemy uchwycić odległe cele, takie jak flagi czy przeszkody.

Trzymaj się zasad

Zbliża się sezon turniejów golfowych – a PowerShot GOLF otrzymał aprobatę zgodności ze standardem Rules of Golf. Gracze mogą łatwo dostosować się do przepisów turniejowych, wyłączając funkcję Slope Mode, co sygnalizowane jest migającą niebieską diodą. Dzięki temu inni zawodnicy mają pewność, że gra toczy się fair.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe